Pasaulē
Citur

Bijušais Ņujorkas mērs Džuliāni palīdzēs risināt Trampa juridiskās problēmas0


Bijušais Ņujorkas mērs Rūdijs Džuliāni ir pievienojies ASV prezidenta Donalda Trampa personīgajai juridiskajai komandai, 20.04.2018.
Bijušais Ņujorkas mērs Rūdijs Džuliāni ir pievienojies ASV prezidenta Donalda Trampa personīgajai juridiskajai komandai, 20.04.2018.
Foto – LETA/REUTER

Bijušais Ņujorkas mērs Rūdijs Džuliāni ir pievienojies ASV prezidenta Donalda Trampa personīgajai juridiskajai komandai, ceturtdien paziņoja Trampa advokāts Džejs Sekjelovs.

Nedēļu pēc tam, kad Federālā izmeklēšanas biroja (FIB) aģenti veica kratīšanas Trampa ilggadējā personīgā advokāta Maikla Koena birojos un dzīvesvietā, Sekjelovs ir centies nostiprināt juridisko komandu, kas aizstāv prezidentu no dažādiem izaicinājumiem.

“Prezidents sacīja: “Rūdijs ir lielisks. Viņš ilgu laiku ir bijis mans draugs un grib, lai šis jautājums tiktu ātri atrisināts par labu valstij,”” teikts Sekjelova paziņojumā.

Džuliāni, kurš bijis Ņujorkas mērs no 1994. līdz 2001.gadam, “ļoti atzinīgi novērtēja to, ka prezidents ļauj viņam palīdzēt šajā svarīgajā jautājumā,” teica Sekjelovs.

Sekjelovs nosauca vārdā arī divus citus Baltā nama komandas advokātus – Džeinu Serīnu Raskinu un Mārtiju Raskinu, kas specializējušies biroja darbinieku kriminālaizsardzībā.

Tramps saskaras ar daudziem juridiskiem izaicinājumiem, tai skaitā īpašā prokurora Roberta Millera vadīto izmeklēšanu par iespējamiem sakariem starp Trampa vēlēšanu kampaņu un Krieviju, kā arī par iespējamu tiesvedības kavēšanu, apgalvojumiem, ka sievietēm ticis samaksāts, lai viņas klusētu par savām dēkām ar Trampu, un ar izaicinājumiem viņa ģimenes uzņēmumos.

Saistītie raksti

Trampa juridiskās komandas vadošais advokāts Džons Dauds 22.martā aizgāja no tās. Ir ziņots, ka tas noticis sakarā ar domstarpībām par to, cik lielā mērā Trampam vajadzētu sadarboties ar Milleru.

Pēc tam Baltajam namam bija grūti atrast advokātus šīs komandas papildināšanai.

“Es to daru tāpēc, ka es ceru, ka mēs varam sarunu gaitā panākt [šīs izmeklēšanas] izbeigšanu par labu valstij, un tāpēc, ka es augstu vērtēju prezidentu un Bobu Milleru,” Džuliāni ceturtdien sacīja intervijā laikrakstam “The Washington Post”.

LA.lv