×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
28. jūlijs, 2016
Drukāt

“Biļešu serviss”: kopš nav “Jaunā viļņa”, cilvēki vairāk iet uz solokoncertiem

Konkurss "Jaunais vilnis" Dzintaru koncertzālē pēdējo reizi notika 2014.gadāKonkurss "Jaunais vilnis" Dzintaru koncertzālē pēdējo reizi notika 2014.gadā

Foto - LETA

Vasaras pirmajos divos mēnešos – jūnijā un jūlijā, Latvijas iedzīvotāji visbiežāk iegādājušies biļetes uz lielākajiem mūzikas festivāliem – “Positivus” un “Summer Sound”,kā arī starptautiski atzītu mūziķu koncertiem – liecina “Biļešu Servisa” apkopotie dati.

Pārdoto biļešu skaita ziņā par šīs vasaras apmeklētāko pasākumu ir kļuvusi pasaulslavenās grupas “MUSE” uzstāšanās Rīgā, kas “Arēnā Rīga” pulcēja 12 tūkstošus skatītāju. Kā norāda “Biļešu Servisa” administratīvā direktore Līga Rubīne, šajā periodā liela iedzīvotāju interese vērojama arī par Jūrmalā notiekošajiem pasākumiem.

“Kopš Jūrmalā nenotiek vairāki starptautiska mēroga mūzikas un kultūras pasākumi – tai skaitā jauno izpildītāju konkurss “Jaunais Vilnis” un humora festivāls “Jūrmala”, redzam, ka biežāk tiek apmeklēti atsevišķu izpildītāju solokoncerti. Šovasar īpaši apmeklētas Denisa Macujeva, Grigorija Ļepsa, Stasa Mihailova un Maksima Galkina uzstāšanās Jūrmalā,” stāsta uzņēmuma pārstāve Līga Rubīne.

Lielu apmeklētāju interesi raisījuši arī divi jauni mūzikas festivāli, kas šogad Latvijā norisinājušies pirmo reizi, – Laimas Vaikules rīkotais festivāls Jūrmala “Randez Vous” un “Sunset festival”.

Salīdzinot ar iepriekšējo gadu, šovasar audzis arī muzeju apmeklētāju skaits – īpaši pieprasītas ir ekskursijas Stūra mājā, kuras ietvaros kopā ar gidu var izstaigāt iekšējā cietuma kameras, gaiteņus, pagrabu un pagalmu. Tāpat lielu apmeklētāju interesi guvis Rīgas Motormuzejs, kas jūlija pēc rekonstrukcijas vēris durvis apmeklētājiem.  

“Biļešu Serviss” dibināts 2000.gada maijā. “Biļešu Serviss” pieder Igaunijas “Baltic Ticket Holding”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+