foto – bkventspils.lv

BK “Ventspils” ar 53 punktu pārsvaru sagrauj Ogri 0

LBL čempionātā par līderi ar trīs uzvarām kļuvusi BK “Ventspils”komanda, kas savā laukumā ar 104:51 sagrāva līgas debitantus BK “Ogre”.
Latvijas vicečempioni uzvarēja katru atsevišķu ceturtdaļu, bet iespaidīgākais izrāviens ventspilniekiem izdevās otrā puslaika sākumā, kad tika gūti 17 punkti pēc kārtas.
Trešdien LBL basketbols tiks spēlēts Jēkabpilī, Lapmežciemā un, pēc vairāku gadu pārtraukuma, “Daugavas” sporta namā Rīgā.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā 189

LBL ČEMPIONĀTS
BK “Ventspils” – BK “Ogre” 104:51
(22:12, 47:30, 83:41). Šeļakovs. Gromovs, Mičels pa 12; Hlebovickis 10, Apsītis 7.
Tabulā: 1. BK “Ventspils” 3-0, 2. “Valmiera/Ordo” 2-0, 3. “Valga/Valka” 1-0, 4. “Liepāja/Triobet” 1-1, 5. “Jūrmala/Fēnikss” 1-1, 6. “Barons/LDz” 1-1, 7. BK “Ogre” 1-1, 8. “VEF Rīga” 0-1, 9. BK “Jelgava” 0-1, 10. “LU” 0-2, 11. BK “Jēkabpils” 0-2.
Nākamās spēles: 7. oktobrī BK “Jēkabpils” – BK “Jelgava”, “Jūrmala/Fēnikss” – “Liepāja/Triobet”, “Barons/LDz” – “Valmiera/Ordo”.