Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
21. aprīlis, 2016
Drukāt

VIDEO: Bolderājā deg niedres; liesmas ceļas pat trīsstāvu mājas augstumā (2)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Bolderājā, plašajā niedru ugunsgrēkā liesmas ceļas pat trīsstāvu mājas augstumā, pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta preses sekretāre Viktorija Gribuste.

Kopumā šobrīd izdeguši vismaz 28 hektāri niedru. Notikuma vietā ir vairāki degšanas perēkļi, liesmas virzās uz jūras pusi.

Liesmas, pēc Gribustes teiktā, skārušas “mežonīgu teritoriju” – niedres un krūmājus. Problēmas dzēšanā sagādā tas, ka nav dabisku šķēršļu, kas varētu apturēt liesmas. Dažviet, vējam spēcīgāk uzpūšot, liesmas paceļoties pat trīsstāvu mājas augstumā.

Ugunsgrēks vēl nav lokalizēts. Sākotnēji dzēšanas darbos bija iesaistīti 26 ugunsdzēsēji.

Jau ziņots, ka niedru ugunsgrēks ap plkst.14 izcēlies Lēpju ielā. Ņemot vērā, ka niedres ir sausas un vējš ir visai spēcīgs, liesmas strauji izplatījās un virs Rīgas parādījās lieli dūmu mutuļi.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Sūds par putniem, viņu barību un perēkļiem,tas ļaunākais ir redzamie dūmu mākoņi virs Rīgas.Mūsu pētnieciskajiem žurnālistiem patīk salīdzināties ar igauņiem,interesanti,cik hektārus savas kadiķotās zemes sezonā nodedzina viņi? Pētījums varētu kalpot kā intelektu salīdzinājums.

  2. Vai tad ugunsdzēsēju vairāk nav,kā 2 cilvēki un pāris privātie?Ak jā,degšanas beigās vēl atbrauca…

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (12)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+