×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
2. jūnijs, 2015
Drukāt

Bondars: jāgādā, lai Latvijas bruņotie spēki ir gatavi jebkuriem izaicinājumiem (6)

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts prezidenta galvenais uzdevums būs gādāt, lai Latvijas bruņotie spēki ir gatavi jebkuriem izaicinājumiem, kas varētu rasties, intervijā aģentūrai BNS pavēstīja Valsts prezidenta amata kandidāts, 12.Saeimas deputāts Mārtiņš Bondars.

Viņš pauda, ka ir būtiski, lai Latvijas drošības dienesti un iekšlietu struktūras spēj sadarboties augstākajā līmenī atbilstoši mūsdienu riskiem, un lai valsts politiskā vadība ir gatava pieņemt lēmumus un rīkoties apņēmīgi.

“Miera laikos Valsts prezidents reprezentē valsti starptautiskā arēnā, tāpēc prezidenta amatā izmantošu savu statusu, pieredzi un sakarus, lai panāktu, ka tiek stiprināta sadarbība ar partneriem un nodrošināta Latvijas interešu aizstāvība, liekot lietā tās iespējas, ko sniedz Latvijas dalība NATO un Eiropas Savienībā,” tā Bondars.

Bondaru Valsts prezidenta amatam virza Latvijas Reģionu apvienība. Prezidenta vēlēšanas paredzētas Saeimas ārkārtas sēdē 3.jūnijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Neticama Bondara nekaunība!
  Izmantojot iespēju, ka ir deputāts, viņš Saeimas debatēs gāja runāt pats par sevi!
  Tāda rīcība ir neētiska un pat diskriminējoša, jo, piemēram, Levitam tas ir liegts.
  Tad jau Šlesers bija enģelis.

 2. Latvijas armija jāapbruņo ar 2 jau lietotām(Б/У) “kaķenēm”: ar vienu šauj, otra rezervē(ja satrūkst gumija).

 3. Ne vis par tautas eksistenci,bet tikai veģetēšanu-ar 75 eiro neapliekamo minimumu,21% PVN likmi pat pašiem svarīgākajiem ikdienas produktiem un pat bez obligātās veselības apdrošināšanas,kā visās pārējās ES valstīs,Igauniju,Lietuvu un pat Grieķiju ieskaitot,kurā joprojām pastāv gan bezmaksas augstākā izglītība visiem ES valstu pilsoņiem,gan samazināta,6,8% PVN likme bāzes pārtikas produktiem,bet minimālā alga ir divreiz lielāka nekā Latvijā! Lūk,kur tiešām ir redzamas rūpes par tautas eksistenci!

 4. Veselā miesā,vesels gars! Atbildēt

  Vispirms jāgādā,lai tauta būtu vesela un pāēdusi! Tad arī Latvijas bruņotie spēki būs gatavi jebkuram izaicinājumam! Vai tad Bondars nezin,ka liela daļa no jauniešiem,kuri grib dienēt Latvijas armijā,tiek izbrāķēti tieši vājās veselības dēļ? Bet Latvijā joprojām nav pat obligātās veselības apdrošināšanas un pievienotās vērtības nodoklis ikdienas pārtikai ir otrs augstākai pasaulē? Vai tad ēdot lētu,bet sliktu pārtiku,cilvēks var būt vesels? Un,vai tad par aizmuguri,kas apgādā armiju ar visu nepieciešamo,par karavīru ģimenēm un tuviniekiem nemaz nav jādomā? bet,kā izrādās,Latvijā nav kārtībā pat trauksmes izziņošanas sistēma,par patvertnēm nemaz jau nerunājot! Šādā situācijā Bondars nav iebildis pat pret miljonu pieprasīšanu tādu objektu,kā akustiskās koncertzāles un laikmetīgās,jeb modernās mākslas muzeja celtniecībai! Bet mums trūkst šodien pat robežsargu Eiropas Savienības ārējās austrumu robežas aizsardzībai!! Pat apavus armijai mēs tagad iegādājamies ārzemēs,jo vietējā apavu fabrikas lielākā daļa ir jau likvidētas! Vai tas ir normāli? Vaia tad nebūtu jādomā arī par demogrāfiskā stāvokļa uzlabošanu,jo esa jau mazāk par diviem miljoniem! Vai tad Āfrikas bēgļi būs labāki karavīri?

 5. … TA VAJAG … ATKLATI UN PATIESI, BEZ IZLOCISANAS NO VP SATVERSME NOTEIKTAS ATBILDIBAS PAR VALSTS UN TAS TAUTAS DROSIBU UN EKSISTENCI … LAI SOKAS !!!

  … CITADA SITUACIJA… ZEM NAKAMAS APVIENOTAS RNA VALDIBAS … BUS LABS AIZSARDZIBAS MINISTRS … JA NE SOGADA VP !!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+