Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
24. janvāris, 2016
Drukāt

Braukšanas apstākļi apgrūtināti Kurzemē un citviet

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Sniegs un apledojuma veidošanās uz valsts galvenajiem autoceļiem 24.janvāra rītā apgrūtina braukšanu Kurzemē un vietām Zemgalē un Vidzemē, liecina VAS “Latvijas Valsts ceļi” apkopotā operatīvā informācija.

Apgrūtināta braukšana ir uz Ventspils un Liepājas šosejām, Rīgas apvedceļa, Jelgavas un Bauskas šosejām, uz Tallinas šosejas posma no Tūjas līdz Ainažiem, uz ceļa Pļaviņas – Madona un vietām uz Vidzemes šosejas.

Uz reģionālajiem un mazākas nozīmes autoceļiem apgrūtināta braukšana ir daudzviet Latvijā.

Situācija uz ceļiem gan var strauji mainīties atbilstoši laika apstākļiem.

Autovadītāji tiek aicināti ievērot ceļa segumam un braukšanas apstākļiem atbilstošu ātrumu, bet slidenākajos posmos īpaši izvairīties no straujiem manevriem.

Saskaņā ar meteoroloģisko prognozi dienā daudzviet gaidāms sniegs, Kurzemē slapjš sniegs un lietus. Veidosies apledojums.

Ceļu uzturēšanas darbos iesaistīta “Latvijas autoceļu uzturētāj” ziemas dienesta tehnika, kas tīra un kaisa sniegotos ceļu posmus.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (13)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+