Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
24. janvāris, 2016
Drukāt

Braukšanas apstākļi apgrūtināti Kurzemē un citviet

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Sniegs un apledojuma veidošanās uz valsts galvenajiem autoceļiem 24.janvāra rītā apgrūtina braukšanu Kurzemē un vietām Zemgalē un Vidzemē, liecina VAS “Latvijas Valsts ceļi” apkopotā operatīvā informācija.

Apgrūtināta braukšana ir uz Ventspils un Liepājas šosejām, Rīgas apvedceļa, Jelgavas un Bauskas šosejām, uz Tallinas šosejas posma no Tūjas līdz Ainažiem, uz ceļa Pļaviņas – Madona un vietām uz Vidzemes šosejas.

Uz reģionālajiem un mazākas nozīmes autoceļiem apgrūtināta braukšana ir daudzviet Latvijā.

Situācija uz ceļiem gan var strauji mainīties atbilstoši laika apstākļiem.

Autovadītāji tiek aicināti ievērot ceļa segumam un braukšanas apstākļiem atbilstošu ātrumu, bet slidenākajos posmos īpaši izvairīties no straujiem manevriem.

Saskaņā ar meteoroloģisko prognozi dienā daudzviet gaidāms sniegs, Kurzemē slapjš sniegs un lietus. Veidosies apledojums.

Ceļu uzturēšanas darbos iesaistīta “Latvijas autoceļu uzturētāj” ziemas dienesta tehnika, kas tīra un kaisa sniegotos ceļu posmus.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (50)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+