×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
1. maijs, 2012
Drukāt

Brauns: es neesmu vainojams Vitnijas Hjūstones nāvē

vitnija2

Popdīvas Vitnijas Hjūstones bijušais vīrs Bobijs Brauns noraida viedokli, ka viņš pievērsis dziedātāju narkotikām un bijis saistīts ar viņas nāvi. “Es nepavisam nebiju tas, kurš pievērsa Vitniju narkotikām,” viņš teica intervijā televīzijas kanālam NBC. “Es neesmu vainojams viņas nāvē.”

Šā gada 11.februārī Hjūstone tika atrasta mirusi Beverlihilzas viesnīcas istabas vannā. Tiesu mediķi atzina, ka viņas nāves iemesls bija nejauša noslīkšana, ko izraisīja kokaīna lietošana un sirds slimība.

Dziedātāja bija stāstījusi par savu ilgo cīņu ar narkotiku atkarību, bieži attiecinot to uz laiku, kad viņa bija precējusies ar Braunu. Lai arī pāris izšķīrās 2007.gadā, daži fani un Hjūstones ģimenes locekļi pie dīvas pāragrās nāves vaino bijušo vīru.

Pirmajā televīzijas intervijā pēc bijušās sievas nāves 43 gadus vecais Brauns raidījuma “Today” vadītājam atzina, ka jau septiņus gadus nelieto narkotikas. “Tas mani sāpināja,” viņš sacīja. “Jo es pēdējo septiņu gadu laikā nelietoju narkotikas. Es nezināju, ka viņa joprojām ar to cīnās. Tomēr tā ir smaga cīņa.”

Brauns atklāja, ka Hjūstone jau lietojusi narkotikas, kad viņi satikās 1991.gadā. “Es smēķēju marihuānu un dzēru alu, taču nē, es nepavisam nebiju tas, kurš pievērsa Vitniju narkotikām,” viņš sacīja.

Brauns ieradās bijušās sievas bērēs, taču aizgāja pirms ceremonijas sākuma, sakot, ka jūtas negaidīts un necienīts.  Sešas nedēļas pēc Hjūstones nāves Braunu Losandželosā aizturēja par braukšanu dzērumā, taču viņš savu vainu neatzīst.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+