×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
11. aprīlis, 2016
Drukāt

Brīdina par Grieķijā iestrēgušo imigrantu radikalizēšanos (6)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Grieķijas pilsoņu aizsardzības ministrs pirmdien brīdināja, ka Idomeni nometnē pie Grieķijas robežas ar Maķedoniju iestrēgušie nelegālie imigranti var tikt radikalizēti, vēsta telekanāls “Skai”.

“Jūs šodien redzat nākotnes džihādistus,” telekanālam pavēstīja ministrs Niks Tosks.

Viņš piebilda, ka varasiestādēm ir pamatīgi jāpārdomā sava pieeja situācijai.

Jau vēstīts, ka sadursmēs ar Maķedonijas policiju, kas svētdien raidīja asaru gāzi un šāva plastmasas lodes, lai atturētu nelegālos imigrantus no ielaušanās valsts teritorijā cauri žogam uz robežas ar Grieķiju, cietuši vismaz 300 imigranti un 23 policisti.

Vairāk nekā 11 tūkstoši cilvēku atrodas Idomeni nometnē pie Grieķijas robežas ar Maķedoniju, veltīgi cerot, ka Balkānu valstis atvērs savas robežas un ļaus tiem doties uz Ziemeļeiropu.

Pēc Eiropas Savienības (ES) un Turcijas noslēgtās vienošanās par nelegālās imigrācijas apkarošanu ievērojami sarucis Grieķijā nonākušo imigrantu skaits.

Tiek ziņots, ka Grieķijā no Turcijas pēdējo 24 stundu laikā ir ieradušies 18 nelegālie imigranti.

Atbilstoši līgumam, kas noslēgts starp ES un Turciju, Ankara apņēmusies uzņemt atpakaļ visus nelegālos imigrantus, kas nav pieprasījuši patvērumu vai kuru patvēruma pieprasījumi ir noraidīti. Par katru Turcijas atpakaļ uzņemto nelegālo imigrantu no Sīrijas ES solījusi uzņemt vienu sīriešu bēgli no Turcijas nometnēm.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Bet ko tad,ja radikalizēsies Latvijā iestrēgušie imigranti? Ir ļoti jāšaubas,ka viņiem pēc Grieķijas,patiks kaut vai Latvijas 21% PVN ikdienas pārtikai,Grieķijas 6,8% vietā un pat obligātās veselības apdrošināšanas neesamība!

 2. Viņi jau tagad ir džihādisti, tādēļ jau šeit ieradušies.
  Krītiet tik ceļos un pasniedziet pilsētas atslēgas uz samta spilventiņa. Un pie viena arī atslēgu no seifa, kur nauda glabājas.

 3. jāmočī, kamēr tas vēl nav noticis!

 4. Islāma reliģija ir visradikālākā pasaulē. Tās mērķis ir jebkuros veidos (vislabāk ar džihāda palīdzību) islamizēt pasauli. Islāma reliģija ir neatdalāma no politiskās iekārtas – kalifāta.
  Eiropas liberāļi apzināti rada šo stāvokli, jo kā jau viltīgi politiķi būdami, viņi spēj prognozēt darbības vai bezdarbības sekas.
  Islāma invāzija ir apzināti radīta. Izmantojot islāma reliģijā esošo radikālismu t.i. allaha pavēles nogalināt neticīgos un atkritējus, un iedvest šausmas neticīgo sirdīs un nodibināt vispasaules islāma kalifātu, pasaules elite nolēmusi pārvērst Eiropu līdz nepazīšanai.
  Mērķi protams ir tālejošāki, bet neizprotami no cilvēciska viedokļa.

 5. spricējošais runcis Atbildēt

  Jebkura valsts,arī demokrātiska sev paņem monopolu uz vardarbību savas pastāvēšanas aizsargāšanai.Ja valsts nespēj,to pielietot praksē,tad ar to valsti ir cauri.

 6. Tā arī netapa skaidrs vai Grieķijas pilsoņu aizsardzības ministrs aizsargā Grieķijas pilsoņus vai migrantus?

Draugiem Facebook Twitter Google+