×
Mobilā versija
+20.2°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
17. aprīlis, 2016
Drukāt

Briselē tūkstošiem cilvēku protestē pret džihādistu vardarbību (7)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Aptuveni 7000 cilvēku svētdien, 17.aprīlī, izgājuši Briseles ielās, lai protestētu pret džihādistu vardarbību.

Aptuveni 6000 cilvēku sāka gājienu no dzelzceļa stacijas “Gare du Nord” un Briseles centrā viņiem pievienojās vēl aptuveni 1000 protestētāju.

Gājienu pret naidu un terorismu organizēja pilsoniskās grupas, kas bija cerējušas uz aptuveni 15 000 cilvēku piedalīšanos.

“Kad mūsu līdzpilsoņi, neaizsargāti civiliedzīvotāji tiek nogalināti gļēvulīgā uzbrukumā, visiem pilsoņiem būtu jāsasparojas”, lai paustu savu riebumu pret notikušo un solidaritāti cietušajiem, sacīja viena no gājiena organizētājām.

“Šis ir mirklis pārdomām, līdzjūtības vēsts upuriem un mirklis, kad iedzīvotāji sanāk kopā,” viņa piebilda.

Gājiena priekšgalā soļoja 22.martā sprādzienos Briselē bojāgājušo tuvinieki, kuriem sekoja dažādu reliģisko kopienu pārstāvji.

Starpreliģiju dialoga asociācijas pārstāvji nesa plakātu, kas vēstīja “Kopā mierā”, bet uz musulmaņu kopienas plakāta bija lasāms – “Mīlestība ir mana reliģija un mana ticība”.

Gājienā piedalījās arī bērni.

Sākotnēji gājiens bija plānots 27.martā, bet varasiestādes drošības apsvērumu dēļ lika to pārcelt uz vēlāku laiku.

Teroristi 22.martā uzspridzinājās Briseles lidostā un metro, nogalinot 33 cilvēkus un 340 ievainojot. Izmeklētāji noskaidrojuši, ka šos uzbrukumus sarīkojušie džihādisti bijuši saistīti ar teroristiem, kuri Parīzē un tās piepilsētās 13. un 14.novembrī nogalināja 130 cilvēkus.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Holandē, Beļģijā vietējie baltie cilvēki ir ļoti sirsnīgās attiecībās ar visiem muhamediem, aziziem un gaišākiem, tumšākiem nēģeriem! Viņi savā ķitelī, jau 30-40 gadus atpakaļ ir ielaiduši šīs utis! Viņiem jau te bērni sadzimuši! Visiem tiem melnajiem ir šo zemju pilsoņu pases! Gandrīz visi beiguši skolas šeit! Pilnīgi brīvi runā šajās valodās! Dzīvo, kā niere taukos! Un vairojās, kā prusaki! Un šāds protests, vai jebkāda cita aktivitāte Neko Nedos! Vilciens ir aizgājis! Re, Skandināvi salaiduši savās pilsētās iekšā visādus melnos kretīnus! Un daži baltie saprot, kādu kļūdu viņi ir pieļāvuši! Bet par kautkādiem protestiem runājot, tas ir bezjēdzīgi, jo šejienes baltie ir ļoti sirsnīgi saauguši kopā ar šiem visiem Muhamediem/musulmaņiem! Katrā pilsētas rajonā ir Mošejas! Mēs priekš viņiem esam krievi! Jo viņi lielākā daļa uzskata, ka mums viss ir kopīgs ar krieviem! Valoda, vēsture, ģimenes. Tagad vajadzētu visu Eiropas centru attīrīt! Deportēt, Likt izbraukt, aizvākties visiem turkiem/musulmaņiem, āfrikāņiem! Bet diemžēl tas nav iespējams! Un muslisms plūst uz Latviju/Baltiju arī! Un nav Mums politiķu, komanda politiķu, kuru teiktu Kategoriski NĒ!

 2. paskatiet paši kas notiek Rīgā un valstī
  1. cilvēki pērk kebabus un nenosākāmas izcelsmes sūdus , tātad atbalsta viņu biznesu , viņu radiniekus un radinieku radus …… utt.
  2. katrs atstātais !!!!! EUR veicina viņu palikšanu Latvijā
  3. viņi nekautrējas mums tirgot 8 gadus vecu gaļu , uzcept suni vai kaķi , jo pie viņiem tas ir normāli
  PIRMS BĻAUT palūkojat ko darat paši lietas labā , lai viņu šeit nebūtu…
  Vai kāds Jūs ar varu dzen uz ķīniešu , vjetnamiešu , pakistāniešu , uzbeku , armēņu , sīriešu utt. ēstuvēm ????

 3. Tiem briseles protestētājiem pašiem smiekli nenāk, vai viņi ir tik stulbi, ka nespēj saredzēt absurdu – paši savelkamēja iekšā un tagad protestē pret terorismu! Prātiņ, nāc mājās!

 4. Nevajag laist šo sērgu iekšā Eiropā.

 5. toties pāvests šiem bučo kājas….

 6. Japroteste ta pret nelegalajiem imigrantiem un merkeles uc. eiroidiotu imigrantu politiku!

 7. Pret ko proteste Londona ?

Draugiem Facebook Twitter Google+