×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
26. marts, 2013
Drukāt

Britānijā ieputinātajām saimniecībām ar armijas helikopteru piegādā lopbarību

Foto - AFPFoto - AFP

Britānijā ar armijas helikopteru tiek piegādāta lopbarība tām saimniecībām, kuras šinī gadalaikā reģionam tik neraksturīgās sniega segas dēļ atšķeltas no ārpasaules.

Karalisko gaisa spēku helikopters lopbarību piegādāja saimniecībām Ziemeļīrijā, kur, pēc aptuvenām aplēsēm, zem pat sešus metrus augstajām kupenām aprakti apmēram 10 000 dzīvnieku. Tiek uzskatīts, ka martam neraksturīgā aukstuma dēļ Britānijā gājuši bojā tūkstošiem liellopu un aitu. Tikmēr Skotijas dienvidrietumu daļā esošajā Eranas salā pēc piektdien pieredzētās snigšanas joprojām nav atjaunota elektroenerģijas piegāde.

Aukstais laiks Britānijā izdzēsis arī vismaz divu cilvēku dzīvības. Britu mediji šo martu jau nodēvējuši par “nožēlojamo martu”, savukārt bukmeikeri, kuri parasti pieņem likmes, vai būs sniegoti Ziemassvētki, prognozē, ka nedēļas nogalē gaidāmās Lieldienas, visticamāk, būs baltas. Likmes par to, vai gaidāmās Lieldienas Britānijā būs aukstākās meteoroloģisko novērojamu vēsturē, vairs netiek pieņemtas, bet iespējamība, ka Lieldienās kādā no lielākajām valsts pilsētām snigs, tiek vērtētas ar 4 pret 6. Savukārt ar 10 pret 1 tiek vērtēta iespējamība, ka svētdien paredzētās ikgadējās universitāšu airēšanas sacensības Temzā izjauks ledus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+