Pasaulē
Baltija

Britu princese Anna apmeklēs Igauniju0


Princese Anna
Princese Anna
FOTO: AFP/LETA/Scanpix

Britu princese Anna 30.maijā uzturēsies vizītē Igaunijā.

Karaliskā princese tiksies ar Igaunijas prezidenti Kersti Kaljulaidu, bet pēc tam noliks vainagu Igaunijas Aizsardzības spēku kapsētā, lai godinātu Igaunijas Neatkarības karā kritušos, tostarp britu karavīrus, informēja Igaunijas prezidenta kancelejas preses dienestā.

Princese, kas ir Karaļa karalisko huzāru karaliskā pulkvede, apmeklēs Tapā izvietotos karavīrus, kas Igaunijā uzturas NATO kaujas grupas sastāvā.

Princese Anna ir vienīgā Lielbritānijas karalienes Elizabetes II un prinča Filipa meita. Viņa bija pazīstama kā princese Anna, līdz 1987.gada jūnijā karaliene viņai piešķīra karaliskās princeses titulu.

Karaliskā princese atbalsta karalieni kā valsts vadītāju, pārstāvot viņu pasākumos Lielbritānijā un ārvalstīs, kā arī apmeklējot valsts un ceremoniālus pasākumus kopā ar citiem karaliskās ģimenes pārstāvjiem.

Princese Anna ir iesaistīta vairāk nekā 300 labdarības organizācijās un militāros pulkos Lielbritānijā un ārvalstīs, kā arī lielu daļu sava darba laika viņa velta oficiāliem pasākumiem un vizītēm.

LA.lv