Horoskopi un mistika
Horoskopi

Būs tā vasara beidzot?! Brīvdienu horoskopi 13. – 19. jūlijs 0

Foto – Fotolia

Auns

Auns sajutīs pakāpenisku spēku atjaunošanos. Spriedze mazināsies, viss nostāsies savās vietās. Uzmanīgi jārīkojas ar naudu, jo nepārdomāti un steigā pieņemti lēmumi var radīt zaudējumus. Nav piemērots laiks kardinālām pārmaiņām dzīvē un darbā, kā arī līgumu slēgšanai. Iespējamas jaunas iepazīšanās. Auns var paņemt brīvdienas, lai atpūstos un nostiprinātu veselību.

Vērsis

Vērsim vairāk jāieklausās citu dotajos padomos, jo ar savu pieredzi var būt par maz, lai veiksmīgi atrisinātu situāciju. Lai izvairītos no pārpratumiem, jāizsakās skaidri un saprotami. Var rasties nelieli sarežģījumi ar transporta līdzekļiem un datortehniku. Jāievēro likumi, jo pastāv iespēja nokļūt kārtību sargājošo darbinieku redzeslokā. Jāatvēl laiks atpūtai un miegam.

Dvīņi

Dvīņi gribēs baudīt citu uzmanību un mīlestību, tāpēc viņus kaitinās ikdienas pienākumi. Lai izvairītos no konfliktsituācijām, ieteicams vispirms veikt tiešos pienākumus un tad ļauties baudām. Pārdomāti un pareizi saplānots laiks ļaus izvairīties no spriedzes un nepatīkamām situācijām. Jācenšas atturēties no medikamentu un apreibinošu līdzekļu lietošanas, jo pastāv iespēja saindēties.

Vēzis

Vēzim būs sajūta, ka ir pienācis laiks atpūtai, lai atgūtu un uzkrātu spēkus jauniem dzīves izaicinājumiem. Lielāka vērība jāveltī ikdienas darbiem. Nav piemērots laiks uzsākt jaunas lietas. Jābūt piesardzīgiem peldoties un lietojot medikamentus vai sauļošanās kosmētiku. Ieteicams uzlabot vai pilnveidot savu dzīvesvietu vai pieslīpēt savu ārējo tēlu.

Lauva

Lauvai pārdomāti jāplāno laiks darbam un atpūtai, jo visam nepietiks spēka. Ieteicams turēties pie pārbaudītām vērtībām un atteikties no eksperimentiem. Jāizvairās no psiholoģiskas un fiziskas pārslodzes, jo tas nelabvēlīgi ietekmēs pašsajūtu un veselību. Veiksies darījumos un sirdslietās. Labvēlīgs laiks attiecību nostiprināšanai un sakārtošanai. Var veikt darījumus ar nekustamo īpašumu.

Jaunava

Jaunavai jāpievēršas tiešajiem ikdienas darbiem un to pabeigšanai noteiktajos termiņos. Būs sajūta, ka citi cenšas uzspiest savas vajadzības, pat nepainteresējoties, vai jums tam ir laiks, tāpēc veidosies neapmierinātības sajūta un iekšēja spriedze. Lai neradītu priekšstatu, ka jūs viss apmierina, ir jāizsaka savs viedoklis. Ieteicamas relaksējoši nomierinošas procedūras iekšējā līdzsvara atgūšanai.

Svari

Svari beidzot varēs uzelpot, jo spriedzes periods būs aiz muguras. Jāizvērtē situācija un jānosprauž turpmākās rīcības plāns. Svariem jācenšas noformulēt savas vēlmes un vajadzības, lai vieglāk pieņemtu lēmumus, kā turpmāk rīkoties. Piemēros laiks rīkot tikšanās un pasākumus ar draugiem un domubiedriem. Var slēgt līgumus un veikt darījumus. Jāseko līdzi pašsajūtai.

Skorpions

Skorpionam labvēlīgs laiks, lai pabeigtu iesāktos darbus. Nav ieteicams demonstrēt savu pārākumu vai bārstīties ar dzēlībām, jo tā var sabojāt attiecības, kas pašam ir vajadzīgas. Radušās situācijas jāvērtē pēc būtības, nevis jāmeklē vainīgie. Var būt problēmas ar transporta līdzekļiem un datortehniku. Piemērots laiks noteikt prioritātes un tālākas darbības virzienus. Ieteicams apmeklēt kultūras pasākumus.

Strēlnieks

Strēlnieku nomāks ikdienas rutīna, kaitinās cilvēku bezatbildība, tāpēc ik pa brīdim būs jūtams īgnums. Piemērots laiks atpūtai kopā ar bērniem un tuviem cilvēkiem svaigā gaisā un dabā. Uzturā jālieto vitamīniem bagāti pārtikas produkti. Nav ieteicams apmeklēt masu pasākumus vai doties ārzemju ceļojumā. Līgumu slēgšanu un jaunu darbu uzsākšanu vēlams atlikt uz vēlāku laiku.

Mežāzis

Mežāzim jāizvairās no pēkšņas un spontānas rīcības emociju uzplūdā, jo vēlāk var nākties to nožēlot. Lai varētu ļauties mierīgam dzīves plūdumam, pārdomāti un laikus jāplāno darbi. Tiešie pienākumi jāveic laikus, lai neradītu stresu un spriedzi. Nav ieteicams uzsākt kaut ko jaunu. Piemērots brīdis savas dzīves caurskatīšanai un prioritāšu noteikšanai. Jāseko līdzi ēšanas paradumiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Lai nerastos nomāktības sajūta, Ūdensvīram jāpiedomā, kā dažādot savu ikdienu. Var apgūt kādu jaunu vaļasprieku vai sporta veidu. Lai izvairītos no pārpratumiem un spriedzes partnerattiecībās, viss laikus jāizrunā un jānoskaidro, kas nav saprotams. Iespējami konflikti ar bērniem, tāpēc, pirms dot padomus, vispirms jānoklausās, kas tiem sakāms. Jābūt piesardzīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem.

Zivis

Zivīm labvēlīgs laiks savas dzīves un darba telpas labiekārtošanai un atbrīvošanai no vecām lietām un krāmiem. Jāturas pie iepriekš nospraustā plāna un jāievēro nolīgtie termiņi darbu izpildei. Katra kavēšanās radīs spriedzi un iespējami arī materiāli zaudējumi. Pārdomāti jārīkojas ar naudu. Nav piemērots laiks līgumu slēgšanai un jaunu projektu uzsākšanai.

LA.lv