×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
26. jūlijs, 2016
Drukāt

Bukmeikeri: Latvijai olimpiāde būs veiksmīga, taču bez zelta

Prezentē Latvjas olimpiskās komandas "RIO 2016" apģērbu kolekciju

Latvijas sportistiem olimpiskās spēles Riodežaneiro būs veiksmīgas, tomēr zelta medaļu neviens neizcīnīs, uzskata totalizatoru kompānija “Triobet”.

Latvijas olimpiskajā komandā vislielākās cerības tiek liktas uz divjārtējo olimpisko čempionu BMX riteņbraukšanā Māri Štrombergu, volejbolistiem Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu, šķēpmetēju Madaru Palameiku, vieglatlēti Lauru Ikaunieci-Admidiņu, cīkstoni Anastasiju Grigorjevu un svarcēlāju Artūru Plēsinieku.

Štromberga iespējas izcīnīt zeltu bukmeikeri novērtējuši ar koeficientu 8.00 jeb 12% iespējamību. Šo likmi bukmeikeri skaidro ar lielo konkurenci, kas ik gadu pieaug šajā sporta veidā un to, ka olimpiādes kvalifikācijas reitingā Štrombergs ierindojās vien sestajā vietā. Savukārt Latvijas veiksmīgākajam volejbola pārim Aleksandram Samoilovam un Jānim Šmēdiņam bukmeikeri piešķīruši koeficentu 11.50 jeb aptuveni 10% iespējamību. Arī šis koeficients, ņemot vērā lielo konkurenci, nav slikts rādītājs, taču tas neliecina par iespēju uzvarēt. Līdzīgas izredzes jeb aptuveni 10% iespēja uzvarēt piešķirtas šķēpmetējai Madarai Palameikai un Laurai Ikauniecei Admidiņai. Nedaudz vairāk izredžu Latvijas izlasei atnest zeltu “Triobet” bukmeikeri saskata cīkstonei Anastasijai Grigorjevai, viņas uzvaru vērtējot ar 13% varbūtību.

Olimpiskās spēles Riodežaneiro risināsies no 5. līdz 21. augustam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+