Čempioniem neizšķirts un uzvara pārbaudes spēlēs Lietuvā 0

Latvijas futbola klubi turpina gatavoties jaunajai sezonai. Čempionvienība FK “Ventspils” aizvadījusi divas pārbaudes spēles treniņnometnē Marijampolē pret Lietuvas klubiem “Kruoja” un “Nevežis”.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā 189

Ventspilnieku sastāvs bija sadalīts divās daļās. Viena komanda cīnījās neizšķirti 0:0 ar pagājušās sezonas Lietuvas piekto spēcīgāko komandu “Kruoja”, bet otrs sastāvs tikās ar pērnās sezonas pirmās līgas vicečempioniem “Nevežis”, svinot uzvaru ar 2:1. 33. minūtē Latvijas komandas labā vārtus guva Martiness, bet divas minūtes vēlāk pārsvaru dubultoja Mukins.

Februāra vidū FK “Ventspils” gatavošanos sezonai turpinās nometnē Turcijā.

Tur jau atrodas Daugavpils “Daugava”, kas ceturtdien pārbaudes spēlē ar 0:6 (0:2) kapitulēja Rumānijas augstākās līgas klubam Kluža-Napokas “Universitatea”.

Trešdien “Daugava” noslēdza dalību prestižajā Čečenijas bijušā prezidenta Ahmata Kadirova vārdā nosauktajā turnīrā, trijos mačos tiekot pie vienas uzvaras.