Horoskopi un mistika
Horoskopi

Centies nepateikt neko lieku! Horoskopi no 10. līdz 16. jūnijam0

Foto: Pexels

Auns

Nedēļas sākumā uzmanies, ka nepasaki kaut ko lieku, ir paaugstināta izklaidība. Nedēļa nav īpaši piemērota ārzemju ceļojumiem, komunikācijā ar ārzemniekiem iespējama nesaprašanās. Piektdien iespējamas nesaskaņas ģimenē vai ar priekšniecību.

Vērsis

Pirmajā nedēļas pusē vairies no pārmērīgiem tēriņiem. Nedēļas otrajā pusē grūtības komunikācijā, iespējama kavēšanās, izklaidība un grūtības koncentrēties. Lietas notiks lēnāk, nekā plānots. Slikta nedēļa, lai ņemtu kredītus. Laba – radošām aktivitātēm.

Dvīņi

Negaidi un neprasi pārāk daudz no cilvēkiem, citādi nāksies vilties. Šonedēļ var neizdoties sasniegt nospraustos profesionālos mērķus, var trūkt siltuma attiecībās ar mīļoto.

Vēzis

Nedēļas sākumā pārāk liels optimisms būs nepamatots. Jārēķinās, ka tavai darbībai būs pretdarbība un kāds var traucēt tev sasniegt nospraustos mērķus, jo īpaši nedēļas otrajā pusē. Bet tas lai netraucē tev sapņot par labāku nākotni un pārvarēt grūtības.

Lauva

Iespējams tāds kā pagurums un iekšēja neapmierinātība. Nedēļas otrajā pusē pazemināta vitalitāte, jāpievērš uzmanība veselības problēmām. Labāk justies palīdzēs meditācija, homeopātija, dabas līdzekļi un harmonizējoša mūzika.

Jaunava

Nedēļas otrajā pusē var būt grūtības attiecībās ar bērniem, diez vai pārlieks skarbums te kaut ko līdzēs. Bērnu jautājumos var lūgt laulātā drauga palīdzību, bet, kas attiecas uz mājokļa vai dārza lietām, tur labāk tikt galā pašai.

Svari

Nedēļas sākumā neuzņemies pienākumus, kurus jūti, ka nevarēsi izpildīt. Karjeras un mājas dzīve būs konfliktā. Ievēro piesardzību un izvērtē savus spēkus peldoties. Darba jautājumu risināšana var sagādāt ne vienu vien kreņķi.

Skorpions

Pirmdien, otrdien vairies no neadekvātiem tēriņiem, nauda būs vajadzīga, bet to var neizdoties tik viegli nopelnīt. Var būt kārdinājums pārāk tērēties izklaidēm, bērnu kaprīzēm un alkoholam. Nedēļas otrajā pusē iespējami ideoloģiskie strīdi.

Strēlnieks

Finansēm un intīmām attiecībām ne īpaši veiksmīga nedēļa. Centies būt iecietīgāks pret savu otro pusīti un sadarbības partneriem, nemēģini izvirzīt pārmērīgas prasības. Arī bērni šonedēļ neatbildīs taviem ideāliem un kritērijiem.

Mežāzis

Nedēļas sākumā tavu uzmanību prasīs veselība, ieradumi un rutīnas darbi. Nedēļas otrajā pusē būsi nemierā ar laulātā drauga rīcību. Centies nebūt pārāk ietiepīgs un konservatīvs, pieslēdz iztēli un radošumu, tad arī attiecību jautājumi risināsies labāk.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Var rasties sajūta, ka dzīvē ne vienmēr viss ir godīgi un pēc nopelniem. Atliek vienīgi ticēt, ka tur, “augšā”, ir savi plāni un ka mēs ne vienmēr redzam visu bildi kopumā. Var nākties tērēties gan bērniem, gan draugiem.

Zivis

Šajā nedēļā var trūkt reāla skatījuma uz lietām profesionālajos jautājumos, sarežģījumi attiecībās ar priekšniecību. Ja jūties apjucis, parunā ar uzticamu draugu vai vērsies pēc konsultācijas pie nozares speciālistiem. Arī bērni tev būs labs atbalsts.

LA.lv