Latvijā
Novados

Cerības nezaudē. Dubeņos pārmeklētas visas mājas un apkārtne 16

Ekrānšāviņi no LNT ziņām

Cerības nezaudējam, tā par šodienas mazā Ivana meklēšanu Grobiņas novada Dubeņu ciemā “LNT Ziņām” uzsvēra Liepājas Kriminālpolicijas šefs Uģis Āva. Vakar noskaidrojies, kur puika izkāpis no autobusa tieši šā ciema pieturā.

“Šeit viņš izkāpj, pēc skata jūtas tā kā apmaldījies, izbrīnīts, autobuss aizbrauc, tālāk mums viņa pēdas pazūd. Bet pēdējā ļoti reālā vieta un 100% pierādītā vieta ir Dubeņi,” tiešraides intervijā stāstīja policijas pārstāvis.

Meklēšanā šodien iesaistīts arī armijas helikopters, kas aprīkots ar radariem un kamerām. Šobrīd meklēšana notiek ar policijas un pašvaldības policijas spēkiem. “Spēku mums pagaidām pietiek. Ja mēs šodien neatradīsim, rīt meklēšana turpināsies, varbūt iesaistīsim armiju. Ja vajadzēs, tad rīt atkal sauksim palīgā,” sacīja U. Āva.

“Visu esam jau pārmeklējuši vairākas reizes, izejam visas mājas. Kā jau pirmajā dienā teicu, lai cilvēki vairāk pievērš uzmanību autobusa galapunktiem, kur ir tiešais reiss ar Liepāju. Viņš īsti nezina skaitļus, zina aptuvenu vietu no kurienes autobuss kursē,” viņš akcentēja.

Vienlaikus viņš atzina: “Nu jau mums vairāk varbūt ir versija par nelaimes gadījumu, jo viņš tiešām ir šeit atbraucis. Bet jebkurā gadījumā mēs nezaudējam cerības ne mirkli, ka mēs viņu atradīsim un, iespējams, dzīvu.”

Saistītie raksti

Jau ziņots, ka, analizējot izmeklēšanā izņemtos videofailus vairāk nekā 250 gigabaitu lielumā, kas līdzvērtīgi aptuveni 200 stundām, Valsts policija atklājusi nozīmīgu pavedienu no Ivana Berladina pārvietošanās maršruta dienā, kad bērns pazuda bez vēsts. Pēc pavisam sīka video fragmenta, kurā varēja saskatīt vien daļu no Ivana sandales, izmeklētāji atklāja, ka zēns, visticamāk sajaucis autobusu pieturas un braucis līdz pat Dubeņiem, kur izkāpis.

Valsts policija lūdz atsaukties visas personas, kuras 1.jūlijā pārvietojušās pa Bārtas-Rucavas ceļu Grobiņas novadā un, iespējams, redzējušas Ivanam Berladinam līdzīgu zēnu. Ivans varēja atrasties ceļa malā abās ceļa pusēs vai autobusu pieturvietās.

Pēdējo reizi Ivans redzēts dzīvs 1. jūlijā, četros pēcpusdienā Spīdolas ielas rajonā, Liepājā.

LA.lv