Horoskopi un mistika
Horoskopi

Cerību un apskaidrības diena. Horoskopi 23.aprīlim!0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Tu vari rēķināties ar Visuma atbalstu un neticami veiksmīgiem iznākumiem šķietami samudžinātās situācijās. Šī diena būs bagāta ar cerībām un apskaidrību, kas palīdzēs daudziem vissliktākajās situācijās. Daudziem izdosies pārvarēt grūtības, kas nebija izdevies daudzu nedēļu garumā. Arī emocionālais stāvoklis būs lielisks. Vakara stundās atsevišķām zodiaka zīmēm iespējamas ķibeles ar paškontroles zaudēšanu, taču tas būs tikai mirkļa vājums.

Auns

Diena simbolizē vērtību pārvērtēšanu. Citu ceļu nav. Ilgi kaltie nākotnes plāni diez vai sniegs gaidīto rezultātu.

Vērsis

Tu šodien būsi harizmātisks un sabiedrisks, varēsi izbaudīt sev veltīto uzmanību un ļauties tam, kas tevi patiešām interesē. Veiksme atkarīga no tā, vai tu pats no sirds tici saviem mērķiem.

Dvīņi

Šī diena būs stabila un tu iegūsi dvēseles līdzsvaru. Daudzi Dvīņi šodien apzināsies, ka izjūtot savu tuvinieku atbalstu, sasniegt var daudz vairāk.

Vēzis

Tu šodien ļausies aktīvai dienai un tev būs daudz kopīgu interešu ar saviem draugiem un ģimenes locekļiem. Nekādā gadījumā šodien nekavējies pagātnē, bet domā tikai par nākotni! Šodien tu iemācīsies nopelnīt vēl vairāk naudas.

Lauva

Ass prāts, lieliska atmiņa un spēja saredzēt nianses šodien tev sola finansiālus panākumus. Tev vajadzētu biežāk noticēt saviem talantiem un ieklausīties intuīcijā.

Jaunava

Jaunavas sāks interesēties par aktīvu dzīvesveidu, un arī šajā dienā garlaicības nebūs. Šodien tu piedzīvosi daudz jaunus un patīkamus iespaidus.

Svari

Šodien daudzi par tevi sajūsmināsies un daudziem tu kļūsi pat par iedvesmas avotu. Tev pašam, savukārt, jāiemācās iet uz priekšu. Tie, kas dzīvo šodienai, tiek arī pie veiksmīgākas nākotnes.

Skorpions

Tava finansiālā veiksme mazliet aizkavēsies, taču nebēdā – tā atnāks. Tev šodien jārīkojas uzmanīgi ar naudu, nedrīksti pārlieku riskēt un iesaistīties avantūrās.

Strēlnieks

Šodien tev var rasties dažādas papildus grūtības ar darba vai biznesa jautājumiem. Lai sasniegtu mērķi, tev jāapvieno spēki ar citiem cilvēkiem un jāiemācās strādāt kolektīvā.

Mežāzis

Labvēlīga diena tiem, kas nodarbosies ar radošām lietām. Daudzus gaida pārsteigumi – kā patīkami, tā arī mazāk patīkami. Tavi ierastie centieni novedīs tevi pie lielākas veiksmes, kā plānots.

Ūdensvīrs

Diena simbolizē pārmaiņas, dzīvesvietas maiņu. Tāpat dažāda veida pārmaiņas tevi var gaidīt arī darbā. Var gadīties šodien zaudēt kādu labu draugu, tāpēc pievērs uzmanību tam, ko tu runā.

Zivis

Daudzas Zivis šodien sajutīsies ļoti aktīvas, tā rezultātā gribēsies iesaistīties dažādos jaunos projektus. Tev ir izdevīgi strādāt plecu pie pleca ar praktiskiem cilvēkiem, jo tavas radošās idejas ir vērtīgas, taču ir vajadzīgs kāds, kas visu prot plānot un izskaitļot.

LA.lv