×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
24. septembris, 2015
Drukāt

Cēsīs aiztur trīs iespējamos “nepiesietu mantu” zagļus

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Septembra sākumā Cēsu kriminālpolicija aizdomās par vairāku zādzību izdarīšanu dažādās vietās Vidzemes reģionā aizturējusi trīs personas. Aizturētie darbojušies teju visā Vidzemes reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā, zogot no bākām degvielu, instrumentus, dārza tehniku, elektropreces, vadus, gāzes balonus un citas materiāli vērtīgas lietas.

Aizturētie 1966.gadā, 1968.gadā un 1988.gadā dzimušie vīrieši jau iepriekš nonākuši policijas redzeslokā par līdzīgiem likumpārkāpumiem. Šobrīd izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka zādzības veiktas Cēsu, Valmieras, Valkas, Madonas un Alūksnes apkārtnēs, taču pastāv iespēja, ka zādzības veiktas arī citviet Vidzemē, tādēļ šīs lietas ietvaros sadarbojas visu reģiona iecirkņu kriminālpolicijas darbinieki. Izmeklēšanas ietvaros jau veiktas vairākas sankcionētas kratīšanas, kuru laikā atrasta virkne zagto mantu, kas tiks atdotas īpašniekiem.

Aizdomās turamie darbojušies visai primitīvi jeb tika zagtas mantas, kuru piekļūšanai nebija jāvelta lielas pūles un kurām ir kaut kāda materiālā vērtība, lai tās tālāk varētu realizēt. Vīrieši viesojušies viensētās, jaunbūvēs, kur regulāri neuzturas saimnieki, teritorijās bez īpašas apsardzes, mazos veikalos bez ierīkotām drošības sistēmām, saimniecības ēkās.

1966.gadā dzimušais vīrietis un 1968.gadā dzimušais vīrietis šobrīd atrodas apcietinājumā, savukārt 1988.gadā dzimušajam vīrietim piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Policija turpina izmeklēšanu, lai noskaidrotu vīriešu saistību ar vēl citiem noziedzīgiem nodarījumiem, kā arī vietas, kur zagtās mantas realizētas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+