Mobilā versija
°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
6. jūlijs, 2015
Drukāt

Cīņai gatavi! Iznācis tematiskais izdevums “Dārza ienaidnieki”

TA_Darza_Ienaidnieki

Dārzkopja gads ir lielākiem vai mazākiem pārbaudījumiem bagāts. Pavisam drošs nav neviens dārzs nevienu gadu, ražu apdraud gan slimības, gan kaitēkļi.

Zināšanas nepieciešamas, lai pamanītu un novērtētu, kāda liga skārusi dārzeņu stādījumu, siltumnīcas augus vai augļu dārzu. Jābūt gudram – ar cik jaudīgu ieroci pret potenciālo ienaidnieku vajag vērsties, kuru no daudzajām indēm likt lietā un kā to darīt pareizi, lai sev un dārzam nenodarītu vairāk skādes nekā labuma.

Agronome Māra Bērziņa, Valsts augu aizsardzības dienestā strādājot septiņpadsmit sezonu, veikusi novērojumus kultūraugu stādījumos, sējumos un augu slimības, kaitēkļus iepazinusi vaigā.

Kad un kā vērsties pret diviem simtiem augu slimību un kaitēkļu, lai ierobežotu to izplatību un lai kartupeļi, tomāti un ķirbjaugi, sīpolaugi, galda bietes, burkāni, pupas un zirņi, ogulāji, ābeles un bumbieres dārzkopi priecētu ar cerēto ražu? Atbildes atradīsiet izdevniecības “Lauku Avīze” jaunākajā tematiskajā izdevumā “Dārza ienaidnieki”.

Pievienot komentāru

Eksperti: Kūdras ieguves biznesam noteikts ļoti strikts darbības rāmisLai Latvijā sāktu kūdras licencētu ieguvi, uzņēmējiem jārēķinās ar stingru normatīvo aktu regulējumu, kas paredz izvērtēt visus iespējamos riskus un ietekmes.
Saimniecībā notika par EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (15)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+