Mobilā versija
-1.7°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
6. jūlijs, 2015
Drukāt

Cīņai gatavi! Iznācis tematiskais izdevums “Dārza ienaidnieki”

TA_Darza_Ienaidnieki

Dārzkopja gads ir lielākiem vai mazākiem pārbaudījumiem bagāts. Pavisam drošs nav neviens dārzs nevienu gadu, ražu apdraud gan slimības, gan kaitēkļi.

Zināšanas nepieciešamas, lai pamanītu un novērtētu, kāda liga skārusi dārzeņu stādījumu, siltumnīcas augus vai augļu dārzu. Jābūt gudram – ar cik jaudīgu ieroci pret potenciālo ienaidnieku vajag vērsties, kuru no daudzajām indēm likt lietā un kā to darīt pareizi, lai sev un dārzam nenodarītu vairāk skādes nekā labuma.

Agronome Māra Bērziņa, Valsts augu aizsardzības dienestā strādājot septiņpadsmit sezonu, veikusi novērojumus kultūraugu stādījumos, sējumos un augu slimības, kaitēkļus iepazinusi vaigā.

Kad un kā vērsties pret diviem simtiem augu slimību un kaitēkļu, lai ierobežotu to izplatību un lai kartupeļi, tomāti un ķirbjaugi, sīpolaugi, galda bietes, burkāni, pupas un zirņi, ogulāji, ābeles un bumbieres dārzkopi priecētu ar cerēto ražu? Atbildes atradīsiet izdevniecības “Lauku Avīze” jaunākajā tematiskajā izdevumā “Dārza ienaidnieki”.

Pievienot komentāru

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepes (1)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Putnu gripa pietuvojusies Latvijai (3)Vairākās Eiropas Savienības (ES) valstīs atklāts bīstamais putnu gripas vīruss, un Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) norāda, ka ir pamats satraukumam arī Latvijā, sestdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Kuras izmaiņas likumos būtiski ietekmēs tavu ikdienu 2017. gadā? (3)ALGAS, PABALSTI, PENSIJAS NODOKĻI Saeima pieņēmusi vairākas būtiskas izmaiņas likumos, kas no nākamā gada ietekmēs Latvijas iedzīvotāju ikdienu.
Draugiem Facebook Twitter Google+