×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.4°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
31. oktobris, 2016
Drukāt

Cipulis: Aģents mani baro ar solījumiem

foto: LETAfoto: LETA

Latvijas hokejists Mārtiņš Cipulis, kurš otro rudeni pēc kārtas un trešo pēdējo piecu gadu laikā sagaidījis bezdarbnieka statusā, atzīst, ka jau pēc izlases spēlēm cer aizbraukt uz kādu ārvalstu klubu.

Cipulis iekļauts Latvijas izlases sastāvā šīs nedēļas pārbaudes turnīram Slovēnijas pilsētā Bledā, kur pretī stāsies mājinieki slovēņi, baltkrievi un francūži.

35 gadus vecais Cipulis arī iepriekšējā sezonā ilgi bija bez kluba, Slovākijas komandai “Martin” pievienojās vien janvāra vidū un kopā aizvadīja 16 spēles. Tagad viņš saka – situācija esot jau pierasta: “Cītīgi trenējos un alus vēderu neesmu uzaudzējis. Uz ledus kopā ar mani reizēm iet Jānis Sprukts, bija arī Edgars Brancis, kurš pirms trim nedēļām devās uz Ungāriju. Tagad patrenējos kopā ar “Prizmu”. Spēlēt Latvijas čempionātā? Nē, pagaidām tas mani vēl neinteresē. Tādi ļoti reāli piedāvājumi no ārzemēm nav bijuši, tikai varbūtības. Taču domāju, ka uzreiz pēc izlases spēlēm braukšu prom, negribu gaidīt līdz janvārim. Agrāk man bijuši vairāki aģenti, nolēmu sadarboties ar vienu, kurš mani visu laiku baro ar solījumiem. Tas laikam nozīmē, ka vajag vairākus. Taču neko nenožēloju, varu veltīt laiku ģimenei, dēlu trīs reizes nedēļā vedu uz hokeja treniņiem. Par uzaicinājumu uz izlasi esmu ļoti priecīgs. Saprotu, ka citiem ir jāatpūšas, bet man būs iespēja parādīt, ka karjeru neesmu beidzis.”

Cipulis Latvijas izlasi pārstāvēja 11 pasaules čempionātos pēc kārtas, bet šogad nebija iekļauts kandidātos ne pirms pasaules čempionāta, ne olimpiskā kvalifikācijas turnīra.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+