Sports
Motoru sports

Daiders brauks Baltijas ekipāžā #1 16

foto: Varik/Daiders sidecar team

Lauris Daiders nolēmis vēl vienu sezonu piedalīties pasaules čempionāta motokrosā ekipāžām un darīs to igauņa Kerta Varika komandā.

Kerts Variks iepriekšējā sezonā startēja kopā ar savu tautieti Mareku Millu un pasaules čempionāta kopvērtējumā izcīnīja 15. vietu. Sezonas pēdējos divos posmos Varika motociklā kāpa Lauris Daiders un tagad šai sadarbībai būs turpinājums.

“Kopš pagājušās sezonas beigām nebija skaidrs, vai Lauris turpinās startēt augstākajā līmenī. Lūkojāmies pēc citām opcijām, taču tagad ar lielu prieku varam paziņot, ka Lauris ir nolēmis turpināt sportista karjeru un pievienojas mūsu komandai. Lauris ir absolūti labākais kantētājs!” teikts Varika komandas paziņojumā.
Abi sportisti jau ielikuši lielu darbu fiziskās sagatavotības nostiprināšanā, tāpat treniņiem un sacīkstēm ir gatavi komandas jaunie motocikli.

Nākamajā sezonā Varika un Daidera ekipāža solās būt Baltijas valstu pirmā komanda. Kā zināms, pēc vienas sezonas atgriešanās pasaules čempionāta apritē finansiālu problēmu dēļ izjukusi Laura brāļa Jāņa Daidera un Kaspara Stupeļa komanda, kura ar šādu Baltijas valstu līderu statusu lepojās pērn. “LA” jau rakstīja, ka Stupelis atgriezies holandieša Etjēna Baksa komandā, lai vēlreiz cīnītos par pasaules čempiona titulu.

Pasaules čempionāta jaunā sezona sāksies 25. martā ar sacensībām Osas trasē Nīderlandē, kur tālajā 1996. gadā pirmo reizi par pasaules čempioniem tika kronēti Kristers Serģis un Artis Rasmanis. Sezonas laikā ekipāžu krosa sacīkšu karuselis divas reizes griezīsies arī Latvijā – 10. jūnjā Ķegumā un 29. jūlijā Stelpē.

Saistītie raksti
LA.lv