×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
14. augusts, 2013
Drukāt

Daiļā aktrise Lilija Kolinsa lepojas ar “Brežņeva” uzacīm (Foto, video)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Dažkārt mūzikas, sporta vai kino industrijas zvaigznes iemanto popularitāti ne tikai sava talanta un sasniegumu dēļ, bet arī raksturīgu ķermeņa iezīmju dēļ. Mūziķa Fila Kolinsa meita, aktrise Lilija Kolinsa, kura zināma ar lomām filmās “Nolaupīšana” un “Spogulīt, Spogulīt: Sniegbaltītes stāsts”, var lepoties ar kuplām un izteiksmīgām uzacīm, kurām ir pat savs konts sociālajā tīklā “Twitter”.

Kā vēsta ārvalstu prese, kontam ir nepilns tūkstotis sekotāju, lai gan pati aktrise šī konta tapšanā vai satura radīšanā nepiedalās. Stāstot par savu jaunāko filmu “Kaulu pilsēta” televīzijas kanālam “E!”, jaunā zvaigzne atklājusi, kā ir sadzīvot ar slavu un savām izteiksmīgajām un populārajām uzacīm.

lily_collins
“Nesen filmas publicitātes pasākumā pienāca klāt kāds pielūdzējs un atzinās mīlestībā manām uzacīm, kā arī pajautāja, vai drīkst vismaz vienai no tām pieskarties,” intervijā stāsta jaunā aktrise un turpina: “Un dīvainā kārtā es piekritu. Taču interesantākais ir tas, ka nākamajā pasākumā vēl kāds vēlējās pieskarties uzacīm! Tad nu es ļāvu vaļu arī šim puisim, proti, pieskarties otrai uzacij, lai tikai manas uzacis nekļūtu greizsirdīgas viena uz otru”.

city_of_bones
Savukārt žurnālam “Glamour” aktrise atzinusi, ka savas kuplās uzacis viņa mīl jau kopš mazotnes, kad viņas māte mēdza atgādāt, ka tieši “neparastās un īpašās lietas cilvēku padara skaistu un neatkārtojamu”.

Lilija Kolinsa drīzumā būs redzama fantastikas piedzīvojumu filmā “Kaulu pilsēta” (“The Mortal Instruments: City Of Bones”, kas ir rakstnieces Kasandras Klēras plašu popularitāti ieguvušā bestsellera “The Mortal Instruments” pirmās daļas ekranizācija. Romāns izdots arī latviešu valodā.

Filma “Kaulu pilsēta” uz ekrāniem iznāk 23.augustā, vēsta filmas izplatītāji “ACME Films”.

{source}
<iframe width=”640″ height=”360″ src=”//www.youtube.com/embed/hc4CiTvQ-YE” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+