Horoskopi un mistika
Ezoterika

Dāmas, jūsu īpašības, kuru dēļ viņš zaudēs prātu. Atrodi savu zodiaka zīmi!0

Foto -Pexels

Katrā zodiaka zīmē dzimušajām sievietēm piemīt savs īpašību klāsts, kas liek vīriešiem zaudēt prātu. Tik vien vajag izdarīt, kā uzzināt, kādas tās ir, un likt lietā!

Auns

Jums patīk ērts apģērbs. Jums ir lieliska stila izjūta, lai gan jūsu pirmā izvēle vienmēr būs sportisks apģērbs. Jūsu partnerim patīk, ka jūs tērējat maz laika, lai sataisītos. Gultā esat tīģeriene, un kuram vīrietim gan tas nepatīk?

Jūsu optimisms un entuziasms ir vēl viena priekšrocība attiecībās ar jūsu vīrieti, jo viņš zina, ka jūs vienmēr viņu atbalstīsiet un uzmundrināsiet grūtos brīžos.
Tomēr jūs varat arī sarežģīt lietas ar savu straujo “uzliesmošanu” un garastāvokļa maiņu. Mācieties nepievērst uzmanību sīkumiem.

Vērsis

Jūs esat īpaši apdāvināts šefpavārs, kurš dievina vienmēr pagatavot ko jaunu un izsmalcinātu. Ja zinām, ka “vīriešiem mīlestība iet caur vēderu”, jūs jau sen esat nodrošinājusi viņa mīlestību un pieķeršanos.

Jūs esat arī uzticama, uzticīga un atbildīga. Jūsu partneris apzinās, ka vienmēr var uz jums paļauties.

Tomēr jūsu lielākais trūkums ir stipri izteikts īpašuma instinkts, tāpēc mācieties to ierobežot attiecībās ar mīļoto.

Dvīņi

Jūs labi satiekat ar visiem, ieskaitot jūsu mīļotā draugus, jo esat prātīga, sabiedriska un jautra. Jūsu partnerim patīk, ka jebkurā pasākumā jūs negarlaikosieties un neskumsiet, ja viņš tajā brīdī būs aizņemts ar kaut ko citu. Jums piemīt neparasta spēja viegli iegūt draugus.

Jūs arī nebeidzat pārsteigt ar savām plašajām zināšanām daudzās jomās.

Esat arī ļoti maiga, un, ja viņam bijusi īpaši grūta diena, viņš zina, ka atgriežoties jutīsies labāk, un jūs spēsiet viņu uzmundrināt.

Tomēr jūs esat neizlēmīga. Atcerieties – kad viņš jautā, kur gribat paēst, viņš gaida skaidru atbildi.

Vēzis

Jūs esat māksliniece vai dievināt mākslu. Varat pavadīt daudz laika muzejā, bet labāk to darīt vienatnē. Jūsu puisim patīk jūsu aizraušanās ar mākslu, taču viņam grūtības sagādā izlikties, ka viņš saprot tās jēgu.

Laiku pa laikam jūs atļaujaties būt kaprīza un pesimistiska, tomēr esat ziedojusies savai ģimenei un draugiem. Jūs esat meitene, kas pametīs visu, lai palīdzētu cilvēkiem, kurus mīl. Un tas ir tas, kādēļ viņš ir kā bez prāta jūsu dēļ.

Lauva

Jums ir ļoti izsmalcināta gaume, taču jāuzmanās, lai tās dēļ jūsu partneris nebūtu spiests jūs vislaik vadāt pa dārgiem restorāniem.

Jums ir laba humora izjūta, un esat labsirdīga. Jūsu puisim patīk, kad smejaties gan par viņu, gan kopā ar viņu. Jautrība un pievilcība ir īpašības, kuru dēļ vienmēr nonākat uzmanības centrā, un jūsu vīrietim tas patīk.

Jaunava

Jūs varat stundām skaitīt kalorijas, ēst veselīgi. Jūsu partnerim patīk, kā jūs rūpējaties par veselību, taču viņam nepatīk, ka jūs nenovērtējat sevi. Pārliecinieties un atcerieties, ka viņš jūs mīl tādu, kāda esat.

Jūs esat laba un strādīga. Dažkārt pārāk daudz uzmanības pievēršat darbam un aizmirstat par attiecībām. Novērtējiet to, kas jums ir dots!

Svari

Jūs nebaidāties sasmērēt rokas. Jums patīk pastaigas, izbraucieni pie dabas un cita tamlīdzīga atpūta, un par to jūsu partneris ir sajūsmā. Tomēr atcerieties, ka dažreiz viņš grib atpūsties tikai draugu lokā, bez dāmām.

Jums nepatīk palikt vienai, tādēļ mēdzat “karāties astē”, taču vīriešiem tas nepatīk. Tā var ātri sabojāt attiecības.

Skorpions

Viena no jūsu labākajām īpašībām ir tā, ka esat labs draugs. Jūsu partnerim patīk, ka esat gatava palīdzēt saviem draugiem grūtā brīdī. Tomēr vislabāk viņam patīk, ka viņš ir pirmajā vietā jūsu prioritāšu sarakstā.

Jūs esat kaislīga un uzticīga, tomēr arī greizsirdīga. Neļaujiet šīm īpašībām ņemt virsroku.

Strēlnieks

Esat izteikti ekstraverta, jums piemīt laba humora izjūta un unikāla harizma. Jūs viegli sadraudzējaties, tādēļ jūsu puisim nav jāuztraucas, ka jums kādreiz būs skumji.
Tomēr viņu nodarbina jūsu īpašība runāt, pirms domājat.

Mežāzis

Esat orientēta uz ģimeni un sekošanu tradīcijām. Partnerim patīk jūsu tuvība savai ģimenei, tomēr viņš grib vairāk laika pavadīt ar jums. Jums jāiemācās pavadīt gan laiku ar viņu, gan ar saviem radiem. Meklējiet vidusceļu.

Jūsu partnerim patīk arī tas, kas jums piemīt paškontrole un spēja paiet garām veikaliem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Jūsu gudrība un spēja atrisināt problēmas apbur jūsu partneri. Viņam patīk arī tas, ka jums patīk pavadīt laiku vienatnē un dot arī viņam laiku vientulībā. Jūs abi esat aizņemti cilvēki un jums patīk tāds dzīvesveids. Tomēr pārlieku neaizraujieties ar vienatni!

Zivis

Jums patīk mūzika, jūs to jūtat dvēseliski un emocionāli. Tomēr jums piemīt tieksme neinteresēties par citām lietām, un tas var radīt problēmas mīlas dzīvē. Pievērsiet vairāk uzmanības lietām, kas patīk jūsu partnerim, un varbūt arī jums pašai tās iepatiksies!

Avots: tayni-mirozdaniya.ru

LA.lv