Dārziņam rezultatīva piespēle un uzvara pār Kuldu 0

Lauris Dārziņš trešdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, palīdzot Kazaņas “Ak Bars” KHL mačā pēcspēles metienos ar 5:4 pārspēt Artūra Kuldas pārstāvēto Novosibirskas “Sibirj”.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā

Dārziņš otrā perioda vidū palīdzēja gūt vārtus Aleksejam Tereščenko un samazināt rezultāta starpību līdz 2:3. Pamatlaiks noslēdzās neizškirti, tāpat arī papildlaiks. Dārziņš izpildīja divus pēcspēles metienus – pirmo realizēja, bet otrajā sekmīgāks bija pretinieku vārtsargs Sergejs Gaidučenko.

Kopumā Dārziņš spēlēja 11:06 minūtes, nopelnot neitrālu lietderības koeficientu.

Kulda laukumā pavadīja 22:37 minūtes, divas reizes meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un neitrālu lietderību.