EPA/LETA

Daugaviņam hat-trick Šveices čempionāta spēlē 0

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Kaspars Daugaviņš svētdien izcēlās ar trīs vārtiem jeb “hat-trick” un rezultatīvu piespēli Šveices augstākās līgas (NLA) regulārā čempionāta mačā.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā

Pateicoties Daugaviņa rezultativitātei, viņa pārstāvētā Ženēvas “Servette” ar 6:4 (4:2, 0:1, 2:1) izbraukumā pieveica “Davos” vienību.

Tieši Daugaviņš atklāja mača rezultātu cīņas ceturtajā minūtē, bet pāris minūtes vēlāk viņš palīdzēja komandas biedram Aleksandram Pikāram gūt vēl vienus vārtus. Desmitajā minūtē Daugaviņš izcēlās vēlreiz, panākot jau 3:0, bet savus trešo vārtus mačā viņš guva 46.minūtē, iemetot uzvaru nesošo ripu un panākot 5:3.

Daugaviņš šajā cīņā izpildīja trīs metienus pa vārtiem, uzrādot perfektu realizāciju, bet maču noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Daugaviņš šosezon 40 spēlēs guvis 13 vārtus un veicis 24 rezultatīvas piespēles, tiekot pie pozitīva lietderības koeficienta +15. Viņš pašlaik ir komandas rezultatīvākais hokejists.

Kā zināms, Daugaviņš aizstāvēs Latvijas godu Soču olimpiskajās spēlēs un jau tuvākajā laikā pievienosies izlases treniņiem Rīgā.

Turnīra kopvērtējumā Ronalda Ķēniņa pārstāvētā “ZSC Lions” komanda tikusi pie 99 punktiem 47 spēlēs, kas ļauj otrajā vietā esošo “Fribourg” apsteigt par 18 punktiem, bet “Lugano” komanda, kur spēlē vārtsargs Elvis Meržļikins, tikusi pie 77 punktiem, ieņemot piekto vietu.

Uzbrucēja “Servette” ar 72 punktiem 46 mačos ir septītā, bet vārtsargs Ivara Punnenova pārstāvētā Rapersvīles “Jona Lakers” ar 37 punktiem 47 cīņās joprojām ieņem pēdējo, 12.vietu, čempionāta tabulā.