Mobilā versija
Brīdinājums -0.2°C
Diāna, Dina, Dins
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
18. jūnijs, 2014
Drukāt

Daugavpilī apcietina vietējās huligānu bandas līderi (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Aizdomās par huligānismu personu grupā un miesas bojājumu nodarīšanu Daugavpilī aizturēts un apcietināts vietējās noziedzīgas grupas līderis, informē Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldē.

Policijā klāsta, ka maija beigās kādā Daugavpils autoservisā ieradušies vairāki nenoskaidroti vīrieši un bez iemesla un motivācijas nodarīja miesas bojājumus servisā esošajiem cilvēkiem. Varmāku uzbrukumā cieta trīs vīrieši, kuriem bija nepieciešama mediķu palīdzība. Par notikušo ierosināts kriminālprocess par huligānismu personu grupā.

Veicot izmeklēšanu, Kriminālpolicijas biroja darbinieki aizdomās par nozieguma izdarīšanu aizturēja divas personas – 1966. un 1968.gadā dzimušus vīriešus. Abām personām piemērots aizdomās turēto statuss. Jaunākajam no viņiem, vietējās noziedzīgas grupas līderim, tiesa piemēroja apcietinājumu.

Kriminālprocesa izmeklēšana turpinās. Policija skaidro pārējās noziegumā iesaistītas personas, kā arī notikušā motīvus un iemeslus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Droši vien kādi atsaldētie iznākuši no cietuma domāja ka vēl deviņdesmitie, nu varēs atgriezties “mājās”

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (1)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+