Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
15. janvāris, 2016
Drukāt

Daugavpilī miris atrasts iepriekš meklētais Artūrs Badūns (3)

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Šodien, 15.janvārī, Daugavpilī, Gajoka rajonā pie upes tika atrasts Artūra Badūna līķis. Vīrietis pirms pāris dienām tika izsludināts meklēšanā kā bezvēsts pazudušais, informē Valsts policijā.

Policija nekavējoties uzsāka meklēšanas pasākumus, kurus turpināja nepārtraukti, pārbaudot visas iespējamās personas atrašanās vietas.

Policija izsaka pateicību cilvēkiem, kuri brīvprātīgi iesaistījās pazudušā Artūra meklējumos, palīdzēja un dalījās ar svarīgu informāciju.

Saistībā ar Badūna nāvi policijā uzsākts kriminālprocess, lai noskaidrotu visus notikušā apstākļus un iemeslus. Izmeklēšanas ietvaros tiks nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes. Šobrīd notikušā pamatversija ir pašnāvība pakaroties. Policija izsaka visdziļāko līdzjūtību Artūra ģimenes locekļiem, tuviniekiem, draugiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kad beidzot sāks izmeklēt lietas par novešanu līdz pašnāvībai?

  2. pats pakāries to vēl tikai runas … tam vajag pierādijumu…

  3. Skumji, tik daudz jaunu cilvēku aiziet postā !Nositas ,pakaras,noslīkst,pazūd….Kas notiek Latvijā ???

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+