×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
1. jūlijs, 2014
Drukāt

Daugavpilī nozieguma brīdī aiztur sirmgalvju apkrāpēju no Lietuvas (2)

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Policija 30. jūnijā aizturējusi kādu agrāk tiesātu Lietuvas pilsoni, kurš ieradās pie kāda Daugavpils iedzīvotāja pēc naudas, kura it kā nepieciešama, lai palīdzētu nelaimē nonākušajam dēlam, portāls “LA.lv.” uzzināja Valsts policijā.

Pirms neilga laika Latgalē reģistrēti vairāki krāpšanas mēģinājumi, kā arī dažas īstenotas krāpšanas, ko pastrādā tā saucamie telefonkrāpnieki.

Laika periodā no 17.jūnija līdz 30.jūnijam personu grupa mēģināja apkrāpt  gados vecus iedzīvotājusm Daugavpils un Rēzeknes pilsētā un novados. Pavisam reģistrēti apmēram 20 mēģinājumi un trīs pabeigtas krāpšanas. Par noziedznieku upuriem kļuva 1926., 1929. un 1930. gadā dzimušas sievietes, no kurām kopumā noziedznieki izkrāpa 6 580 eiro lielu naudas summu.

Par minētajām krāpšanām Latgales reģiona pārvaldē tika uzsākti vairāki kriminālprocesi. Veicot rūpīgu izmeklēšanu un realizējot operatīvo pasākumu kompleksu, 30.jūnijā Kriminālpolicijas biroja darbinieki aizturēja 1975.gadā dzimušu vīrieti. Agrāk vairakkārt tiesātais par smagiem noziegumiem Lietuvas pilsonis tika aizturēts Daugavpilī nozieguma izdarīšanas brīdī, kad ieradās pie kāda veca kunga mājās, lai paņemtu naudu, kura it kā bija nepieciešama nelaimē nonākušajam dēlam. Šim sirmgalvim noziedznieki prasījuši 5 000 eiro lielu naudas summu.

Rīt, 2.jūlijā tiesā tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa – aresta – piemērošanu aizturētajam lietuvietim. Policija turpina intensīvu darbu un kriminālprocesu izmeklēšanu.

Policija aicina uzmanīgi ieskatīties attēlā redzamā vīrieša sejā. Gadījumā, ja kāds ir cietis no šīs personas pretlikumīgām vai krāpnieciskām darbībām, lūdzam vērsties policijā pa tālr. 20045060 vai 654 03328.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Arī no Lietuvas ieklīstošās meža cūkas jāizšauj.

  2. Mūsu Valstī ielaiž Lietuviešu noziedzniekus,kur skatās policija,šis jau nav pirmais gadijums,ārlietu ministrijai jāsniedz Lietuvas valdībai nota,cik var pilna Latvija ar šiem leišu bandītiem un tirgoņiem! Lai savāc savus braļukas uz mājām.

Draugiem Facebook Twitter Google+