×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.8°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
15. augusts, 2017
Drukāt

Daugavpilī pašvaldība hokejam iedod 30 tūkstošus, spīdvejs var cerēt uz 25

foto: lokomotive.lvfoto: lokomotive.lv

Daugavpils pilsētas pašvaldība plāno piešķirt 30 000 eiro līdz gada beigām hokeja attīstībai pilsētā, preses konferencē žurnālistus informēja Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks Rihards Eigims (Mūsu partija).
“Patlaban notiek Daugavpils hokeja komandas izveide un ir iesniegts pieteikums tās dalībai Latvijas hokeja 1.līgas čempionātā, drīzumā plānots sāk arī treniņu procesu,” stāstīja Eigims.

Nepieciešamība piešķirt Daugavpils hokeja klubam papildus finansējumu radusies, jo tam līdzīgi kā spīdveja klubam radušās finansiālas problēmas. Hokeja klubam finansiālās problēmas radušās, neskatoties uz to, ka pašvaldība ir izpildījusi savas saistības, piešķirot tam šogad paredzēto 60 000 eiro finansējumu.
Steidzams pašvaldības finansiālais atbalsts klubam ir nepieciešams, lai tas savlaicīgi varētu arī iesniegt pieteikumu dalībai Latvijas hokeja 1.līgas čempionātā, Iemesli, kādēļ klubam ir pietrūcis līdzekļu, tiks skaidroti jau tuvākajā laikā.

Daugavpils vicemērs uzsvēra, ka hokeja attīstību pilsētā plānots sekmēt arī turpmākajos gados un viens no Daugavpils hokeja komandas mērķiem ir iekļūšana Augstākajā līgā. Viens no nosacījumiem minētā mērķa sasniegšanai nenoliedzami ir nepieciešamā finansējuma piesaiste.

LETA jau vēstīja, ka Daugavpils pilsētas domes Finanšu komitejas kārtējā sēdē plānots lemt par 25 000 eiro finansiālā atbalsta piešķiršanu spīdveja klubam “Lokomotīve”. Minētā naudas summa klubam ir nepieciešama, lai tas varētu iegādāties nepieciešamās rezerves daļas un sportisti varētu turpināt startēt ieplānotajās sacensībās. “Lokomotīve” gan lūdza daudz vairāk naudas – 260 tūkstošus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+