Kriminālziņas
Novados

Daugavpilī uz tilta saduras divas automašīnas un motocikls 0

Foto: LETA

Daugavpilī uz tilta svētdien sadūrās trīs transportlīdzekļi – divas automašīnas un motocikls, aģentūru BNS informēja Valsts policijā.

Plkst.13.50 uz tilta starp Varšavas un Viestura ielu notika triju transportlīdzekļu sadursme, kuri virzījās vienā un tajā pašā virzienā. Sadūrās automašīna “Honda”, kuru vadīja 1979.gadā dzimusi sieviete, automašīna “Mersedes Benz C200”, kuru vadīja 1987.gadā dzimis vīrietis un motocikls “Aprila Clasics”, kuram pie stūres bija 1984.gadā dzimis vīrietis. Motocikla vadītājs guvis smagus miesas bojājumus.

Policija informē, ka vēl kādā citā avārijā Daugavpilī cietuši vairāki cilvēki. Svētdien plkst.9.25 Silenes ielā 1 starp “Volvo” ar puspiekabi “Schmitz” un motociklu “Jawa”, kuras vadītājs nav zināms, un spēkrats bija bez numura zīmēm, un kurš neievēroja ceļazīmes prasības “Dodiet ceļu”, notika sadursme. Slimnīcā nogādāti motocikla vadītājs un auto pasažieri – 1984.gadā un 1987.gadā dzimuši vīrieši.

Savukārt Liepājā plkst.12 Kr.Valdemāra un Rožu ielas krustojumā uz ietves pagaidām nenoskaidrots velosipēdists uzbrauca 1937.gadā dzimušai sievietei, kura ar traumām nogādāta slimnīcā.

Satiksmes negadījumos svētdien cietuši 14 cilvēki. Bojāgājušo uz ceļiem nav.

LA.lv