Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Vitālijs, Ralfs, Valgudis
Trešdiena, 23. augusts, 2017
1. augusts, 2017
Drukāt

Daugavpils domē nozuduši dokumenti par 275 000 eiro vērtu iepirkumu (2)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Daugavpils pilsētas domē, veicot atsevišķu iepirkumu pārbaudi, konstatēta dokumentu pazušana, aģentūru LETA informēja Daugavpils pilsētas pašvaldībā.

Lieta ir saistīta ar vispārīgās vienošanās ar iepirkuma uzvarētāju par piena produktu piegādi Daugavpils mācību iestādēm pazušanu. Iepirkuma summa ir aptuveni 275 000 eiro.

Iepirkumā uzvarējušais uzņēmums “Junona Bep” 2016.gada augustā parakstīja līgumu ar Daugavpils Izglītības pārvaldi un sāka piena produkcijas piegādi Daugavpils 16.vidusskolai, tikmēr domes iepriekšējā vadība lika parakstītās vispārīgās vienošanās oriģinālus nogādāt uz domi, kur tie arī nozuda.

Iepirkuma locekļiem tika paziņots, ka vispārīgā vienošanās ar uzņēmumu “Junona Bep” netika parakstīta un tika veikts jauns iepirkums, kurā uzvarēja jau “Latgales Piens”.

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš (S) pieļauj, ka iepriekšējā domes vadība bija ieinteresēta, lai konkursā uzvarētu tieši AS “Latgales Piens”.

Par notikušo ir informēts Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs.

Bijušais Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Lāčplēsis (Latgales partija), komentējot minēto paziņojumu, atzina, ka nezinot nevienu dokumentu, kurš būtu nozudis. “Pie manis uz kabinetu neviens Iepirkumu dokuments nav nests,” norādīja Lāčplēsis.

Lāčplēsis pieļāva, ka minēto paziņojumu Elksniņš ir izplatījis, mēģinot safabricēt vismaz kaut ko, lai attaisnotu savus iepriekšējos izteikumus.

“Elksniņš, kā amatpersona mani iepriekš ir apvainojis nozieguma pastrādāšanā, domes sēdes gaitā paziņojot, ka es esmu iejaucies iepirkumu komisijas darbībā. Patlaban Elksniņš ir sapratis savu kļūdu un attaisnojumam mēģina safabricēt vismaz kaut ko,” teica Lāčplēsis.

Patlaban bijušais Daugavpils mērs gaidot skaidrojumu un vērsīšoties ar pieprasījumu tiesā par amatpersonas rīcību, par apmelošanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Cik noprotams, jaunais Saskaņas “vadonis” Daugavpilī rīkojas pēc padomju laiku principiem, kad stājoties amatā(tiekot ieceltam) pirmajā darbības gadā visi grēki tiek gāzti uz veco(ierpiekšējo) vadītāju. Kā saka – visu gāz uz mani(“vjso vaļi na meņa”). Būtībā jau tiek meklēta jebkura vaina, lai diskriditētu jebkuru Saskaņas politisko pretinieku. Par to vēl 2013.g. rakstīja Saskaņas līderis N.Ušakovs, ka “Mums vienmēr ir bijis apzināts pretnostatījums Vienotības politikai – gan Rīgā, gan valstī”. Un ne tikai Vienotības vien. Droši vien Saskaņas sadraudzības līgums ar Vienoto Krieviju uzliek savu zīmogu – pretdarboties jebkuram, kas nav “draugos ar Krieviju”.

  2. kad tā daugavpils dome beigs meklēt utis vecos kažokos un sāks reāli strādāt??? Vai tā visus četrus gadus būs??? tikvien ka kaķi atstiepa un tualeti aiz palmas kaķim nolika, nu vēl saviem čomiem amatus piemeklē, tas arī viss

Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+