Mobilā versija
+4.1°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
27. janvāris, 2016
Drukāt

Dāvina vērtīgu grāmatu

Vaidere_10

Atbalstot Kārļa Ulmaņa iedibināto tradīciju “Draudzīgais aicinājums”, Eiropas Parlamenta deputāte, Latvijas Universitātes (LU) profesore Inese Vaidere uzdāvinājusi Latvijas vidējās un augstākās izglītības iestādēm savu grāmatu “Starptautiskās valūtas attiecības”.

Tajā atrodama pieredze un materiāli, kas apkopoti, strādājot LU un pasniedzot studentiem ārvalstu ekonomiku un starptautiskās valūtas attiecības (starptautiskās finanses). “Grāmata atvieglos dzīvi latviešu studentiem, apgūstot attiecīgos mācību priekšmetus, kā arī iepazīstinās plašāku auditoriju ar starptautiskajām finansēm” saka I. Vaidere. Līdz šim mācību literatūra par starptautiskajām finansēm ir bijusi pieejama tikai svešvalodās. Grāmatas izdošana finansēta par personīgajiem līdzekļiem, nedodot to pārdošanā. “Tas, ka interesenti varēs izmantot grāmatu bez maksas, būs arī man pašai dāvana darba jubilejā,” teic autore. Grāmata tiks dāvināta Latvijas publiskajām bibliotēkām ikgadējos Latvijas Lauku bibliotēku atbalsta biedrības organizētajos “Grāmatu svētkos”, un ar Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bibliotēku attīstības centra starpniecību tā tiks nodota reģionu galvenajām un lielākajām pašvaldību publiskajām bibliotēkām.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (8)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+