Mobilā versija
+9.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
27. janvāris, 2016
Drukāt

Dāvina vērtīgu grāmatu

Vaidere_10

Atbalstot Kārļa Ulmaņa iedibināto tradīciju “Draudzīgais aicinājums”, Eiropas Parlamenta deputāte, Latvijas Universitātes (LU) profesore Inese Vaidere uzdāvinājusi Latvijas vidējās un augstākās izglītības iestādēm savu grāmatu “Starptautiskās valūtas attiecības”.

Tajā atrodama pieredze un materiāli, kas apkopoti, strādājot LU un pasniedzot studentiem ārvalstu ekonomiku un starptautiskās valūtas attiecības (starptautiskās finanses). “Grāmata atvieglos dzīvi latviešu studentiem, apgūstot attiecīgos mācību priekšmetus, kā arī iepazīstinās plašāku auditoriju ar starptautiskajām finansēm” saka I. Vaidere. Līdz šim mācību literatūra par starptautiskajām finansēm ir bijusi pieejama tikai svešvalodās. Grāmatas izdošana finansēta par personīgajiem līdzekļiem, nedodot to pārdošanā. “Tas, ka interesenti varēs izmantot grāmatu bez maksas, būs arī man pašai dāvana darba jubilejā,” teic autore. Grāmata tiks dāvināta Latvijas publiskajām bibliotēkām ikgadējos Latvijas Lauku bibliotēku atbalsta biedrības organizētajos “Grāmatu svētkos”, un ar Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bibliotēku attīstības centra starpniecību tā tiks nodota reģionu galvenajām un lielākajām pašvaldību publiskajām bibliotēkām.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+