×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
4. augusts, 2017
Drukāt

Degošu riepu dēļ virs Rīgas pacēlies liels dūmu mākonis (1)

Foto Twitter  Katrīna Iļjinska‏ @katrinailjinskaFoto Twitter Katrīna Iļjinska‏ @katrinailjinska

Pārdaugavā šodien aizdegušās riepas un virs pilsētas pacēlies liels dūmu mākonis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Izsaukums uz Daugavgrīvas ielu saņemts plkst.12.20. Sākotnējā informācija liecina, ka aizdegušās riepas. Šobrīd notikumā strādā 13 ugunsdzēsēji un trīs autocisternas.

Sākotnēji melni dūmi bija redzami arī pilsētas centrā.

Riepu ugunsgrēks Pārdaugavā izcēlies Rīgas domei piederošā zemes gabalā, ko tā iznomājusi kādam komersantam, aģentūrai LETA sacīja Valsts vides dienesta (VVD) Lielrīgas Reģionālās vides pārvaldes (RVP) Piesārņojuma kontroles daļas vadītāja vietnieks Jānis Lapsiņš.

Viņš skaidroja, ka Spilvas lidlauka apkārtnē aizdegušās aptuveni 200 riepas, kas atradušās 10×15 metru lielā krāvumā.

Pēc zemes kadastra numura secināts, ka teritorija pieder Rīgas pašvaldībai, taču tā ir iznomāta kādam komersantam, kura nosaukumu VVD pagaidām neatklāj. Lapsiņš sacīja, ka VVD sazināsies gan ar Rīgas domi, gan arī nomnieku, lai skaidrotu lietas apstākļus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kā tad riepas var pašas no sevis aizdegties . Tur taču ir likumsakarīgs fakts .aizdedzīnāja valsts iedos atkal naudiņu ar ko sakārtot laukumu un pēctam gailis pakaļ nedzīed un visi gali ūdenī.

Draugiem Facebook Twitter Google+