×
Mobilā versija
Brīdinājums +7.2°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
23. jūlijs, 2015
Drukāt

Depardjē kopā ar Lukašenko Baltkrievijā pļauj zāli (3)

Foto- Baltkrievijas prezidenta preses dienestsFoto- Baltkrievijas prezidenta preses dienests

Odiozais franču aktieris un Krievijas pilsonis Žerārs Depardjē šajās dienās viesojas Baltkrievijā un kopā ar mūsu kaimiņvalsts prezidentu pļāvis zāli.

Par tikšanos ziņo Baltkrievijas prezidenta Preses dienests, kurš norāda, ka abi kungi neformālā gaisotnē pārrunājuši iespējas atbalstīt lauksaimniecību mūsdienu pasaulē, kā arī par paņēmieniem, kā audzēt ekoloģiski tīru pārtiku. Tāpat sarunas laikā viņi pārrunājuši Baltkrievijas un Francijas iespējas sadarboties kultūras un mākslas nozarēs.

Lukašenko slaveno franču aktieri iepazīstināja ar savu oficiālo rezidenci “Ozernij”, kura atrodas Ostrošickas pilsētiņā, iepazīstinot viesi ar Baltkrievijas lauksaimniecības tehniku, kā arī apmācot viņu pļaušanā ar izkapti.

Kā ziņo portāls “news.tut.by”, slavenajam aktierim Baltkrievijā līdzi ir kinoproducents, kurš nodarbojas ar projekta “Normandija – Nemana” īstenošanu un veic pārrunas ar Francijas, Baltkrievijas un Krievijas pārstāvjiem par iespējām šīm trim valstīm iesaistīties četru sēriju televīzijas filmas uzņemšanā. Paredzams, ka tajā vienu no lomām spēlēs Depardjē.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Šamais ir galīgi degradējies…. Vājprāts….

  2. Lukašenko pietiek prāta, atšķirībā no ASV ielikteņa P{orošenko, kurš iedzi Depardjē iebraukt Ukrainā, kā arī ir aizliegtas visas filmas ar Depardjē

Draugiem Facebook Twitter Google+