Mobilā versija
-1.6°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
29. aprīlis, 2014
Drukāt

Desmit dīvainākie ceļu satiksmes noteikumi (4)

celazime_smaidins

Drošība uz ceļa svarīga daudzviet

Latvijā aizsākušās diskusijas par to, ka varētu palielināt sodu autovadītājiem, kuri pārsniedz atļauto braukšanas ātrumu. Rūpes par drošību uz ceļa ir svarīgas arī citās valstīs. Dažreiz tās, kā jau ar rūpēm reizēm mēdz būt, ir pārspīlētas. Jūsu uzmanībai – desmit dīvainākie ceļu satiksmes noteikumi.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Ta ir diskriminacija pret sievietem.

  2. Salvadorieši ir itin prātīgi likumdevēji.

  3. Labak uzrakstiet par nelietigiem pasvaldibas policistiem

  4. Nekā jocīga par to autobāni nav.

Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+