×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.0°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
20. jūlijs, 2015
Drukāt

Desmitā Starptautiskā fotogrāfijas skola – ar vērienu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kuldīgas novada Pelču pilī no 1. – 9. augustam norisināsies jau desmitā Starptautiskā fotogrāfijas vasaras skola, kas pulcēs atpazīstamus fotogrāfijas profesionāļus no visas pasaules, pavēstīja ISSP pārstāve Liāna Beņķe.

Svinot jubileju ar vērienu, ISSP organizatori piedāvā izcilu vakaru lekciju un prezentāciju programmu, kas atvērta ikvienam interesentam bez maksas.

International Summer School of Photography (ISSP) katru gadu konkursa kārtībā piesakas arvien vairāk fotogrāfu un vizuālo mākslinieku no visas pasaules – šogad Pelču pilī būs sastopami 73 fotogrāfi no 23 pasaules valstīm.

Beņķe stāsta, ka apaļās jubilejas gadā ISSP meistardarbnīcas vadīs starptautiski pazīstami un godalgoti mākslinieki, kas pārstāv dažādas fotogrāfijas jomas – viens no mūslaiku vadošajiem dokumentālajiem fotogrāfiem, aģentūras “Magnum” biedrs Džims Goldbergs; intīmu un emocionālu portretu autore, “Magnum” aģentūras fotogrāfe Alesandra Sangvineti; pazīstamā britu fotogrāfe un pasniedzēja Anna Foksa. Starp lektoriem ir arī Latvijā dzīvojošais Aleksandrs Gronskis, kas pēdējo gadu laikā guvis plašu atzinību pasaulē, savos darbos pētot mūsdienu Krievijas ainavu, kā arī viens no Japānas pazīstamākajiem fotogrāfiem Takaši Homa, kurš lekcijā stāstīs par laikmetīgo fotogrāfiju Japānā. Ar savu pieredzi fotogrāmatu veidošanā dalīsies Alekss Bočeto no neatkarīgās izdevniecības “Akina Books” un fotogrāmatu eksperts Niko Baumgartens.

Katru vakaru Pelču pilī notiks publiskās lekcijas un radošās tikšanās, uz kurām ISSP organizētāji aicina visus fotogrāfijas un vizuālās mākslas interesentus. Lekcijas notiks angļu valodā, ieeja – bez maksas. 11. augustā notiks arī Džima Goldberga un Alesandras Sangvineti publiskās lekcijas Rīgā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+