Sports
Hokejs

Rīgas “Dinamo” cerību stars – labākā iespēja beidzot uzvarēt0


Rīgas “Dinamo”
Rīgas “Dinamo”
Foto: Rīgas “Dinamo”

Rīgas “Dinamo” hokejisti šovakar Kontinentālās hokeja līgas spēlē “Arēnā Rīga” tiksies ar Minskas “Dinamo”.

Rīgas hokejisti piedzīvojuši astoņus zaudējumus pēc kārtas, taču pēdējais mājās pret Podoļskas “Vitjazj” atšķirībā no iepriekšējiem bija itin spraigā cīņā – 1:2. Rīdzinieki atrodas pēdējā vietā līgā, ko pirms sezonas daudzi atvēlēja Minskas “Dinamo”, tomēr baltkrievi sākuši veiksmīgi un atrodas rietumu konferences astotajā vietā.

Komandas spēks slēpjas uzbrukumā, kur teicami spēlē leģionāri – Tēmu Pulkinens ar 14 punktiem ir KHL septītais rezultatīvākais hokejists, vairāk par desmit sakrājuši arī Drjū Šors, Šeins Prinss un Fransiss Parē, astoņi ir aizsargam Markam Andrē Granjāni, kurš uz ledus pavada pārliecinoši ilgāko laiku līgā (26:41 minūte). 42 gūtie vārti ir piektais labākais rādītājs līgā. Salīdzinoši Rīga ar 18 precīziem metieniem ir pārliecinoši pēdējā vietā.

LA.LV Aptauja

Vai Rīgas "Dinamo" šovakar uzvarēs?

Šī Rīgas “Dinamo” ir labākā iespēja pārtraukt zaudējumu sēriju, jo pēc tam gaida izbraukums pie Boba Hārtlija uz Omsku un pie Pētera Skudras uz Čeļabinsku un tāpat Nursultanu. Minskas aizsardzība nav tik cieša, līdz ar to ir iespēja pirmo reizi pēc septiņu spēļu pārtraukuma gūt vairāk par vieniem vārtiem.

Saistītie raksti
LA.lv