×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
14. jūlijs, 2016
Drukāt

“Dirty Deal Teatro” Rīgas Centrāltirgū priecēs ar mākslas performancēm

Foto - LETAFoto - LETA

Tirdzniecība Rīgas Centrāltirgus Sakņu paviljonā.

Teātris “Dirty Deal Teatro” un Britu padome Latvijā 23.jūlijā Rīgas Centrāltirgū aicinās baudīt dzīvās mākslas performances, kas tapušas kā rezultāts piecu dienu meistarklasēm par dzīvo mākslu, informēja teātra “Dirty Deal Teatro” sabiedrisko attiecību vadītāja Ieva Bērziņa.

Desmit performancēs, kas norisināsies Rīgas Centrāltirgus teritorijā, skatuves mākslas studenti un profesionāļi caur personīgo pieredzi runās par tēmu “Mans ķermenis, tavs ķermenis, ikviens”, pievēršoties ķermeņa konceptam un skatot indivīdu plašākā sociālā un politiskā kontekstā.

Skatītājiem būs iespēja izbaudīt dzīvu, klātesošu mākslas pieredzi, vērojot ne tikai mākslinieku priekšnesumus pilsētvidē, bet arī nejaušu garāmgājēju reakciju uz notiekošo. Performances veidos Valters Sīlis, Jānis Balodis, Dāvids Keišs, Anete Konste, Mārtiņš Meiers, Āris Matesovičs, Māra Ribkinska un Agnese Bordjukova.

Performances sāksies plkst.14.30, bet pēc tām skatītāji būs aicināti atgriezties “Dirty Deal Teatro” un pievienoties sarunai ar māksliniekiem.

Performances būs rezultāts piecu dienu meistarklasēm, kurās skatuves mākslas studenti un jaunie profesionāļi apgūs dzīvās mākslas teoriju un praksi britu mākslinieku Braiena Lobela un Steisijas Makiši vadībā. Meistarklases un tajā tapušo ideju prezentācijas būs pirmais pasākums teātra “Dirty Deal Teatro” organizētā projektā “Netīrās drāmas skola”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+