×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
11. septembris, 2014
Drukāt

Diskusija jauniešiem “Man piekāst vēsturi!” (1)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Piektdien, 19. septembrī, plkst.18 Stūra mājā uz diskusiju “Man piekāst vēsturi!” aicināti jaunieši, informē Rīga 2014.

Diskusija aicina uz Stūra māju paaudzi, kura nav piedzīvojusi ēkas sienās glabātās šausmas. Vai viņiem par to būtu jāinteresējas un jāzina Stūra mājas pagātne? Un plašākā kontekstā – vai un kāpēc ir jāzina vēsture. Tāpat diskusijā centīsimies noskaidrot: kālab mācīties vēsturi laikmetā, kad visu var sameklēt internetā.

Diskusijā piedalīsies vēstures skolotāji, skolēni, kā arī cilvēki, kas dzīvē raduši panākumus gan, pateicoties vēsturei, gan, tieši pretēji – eksaktajā vai sporta nozarē. Diskusijā piedalās: Mārtiņš Zvīdriņš (Stūra mājas gids), Aleksejs Popovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas 11. klases skolēns), Māris Antons (Digitālo mediju eksperts), Henriks Eliass Zēgers (jaunais dzejnieks, publicists), Roberts Rasums (studē politoloģiju), Oskars Kaulēns (“Iespējamās misijas” vēstures skolotājs), Ričards Muižnieks (Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas 11. klases skolnieks), Ģirts Jankovskis (filosofijas doktors), Raimonds Elbakjans (“Ghetto Games” izveidotājs). Diskusijas moderators: Jānis Arājs (Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas vēstures skolotājs).

Pasākuma noslēgumā ar koncertu Stūra mājas pagalmā uzstāsies grupa “Gaujarts”.

Rīkotāji atgādina, ka diskusijā var piedalīties, līdz 18. septembrim tai reģistrējoties.

Stūra mājas ekspozīcija Eiropas kultūras galvaspilsētas gada projektā “Stūra māja. Lieta Nr.1914/2014” vēl būs atvērta līdz 19. oktobrim.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Lai klausītos? Arī jāreģistrējas?

Draugiem Facebook Twitter Google+