×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
11. augusts, 2012
Drukāt

Dobelē notiks II starptautiskais amatnieku plenērs

Foto-LETAFoto-LETA

Sestdien, 1.septembrī, Dobelē notiks II starptautiskais amatnieku plenērs “Pa gadskārtu”, kurā Dobeles Amatu māja aicina dažādu jomu amatu meistarus svinēt kopā Amatu mājas otro dzimšanas dienu.

Dobeles pilsētas kultūras nama direktore Lelde Roze aģentūru LETA informēja, ka plenēra laikā būs plaša kultūras un izklaides programma, amatnieku tirdziņš “Roku darbs”, vilnas velšanas festivāls, podu spēles, atrakcijas un uguns šovs, kā arī ciemos atbrauks Rīgas pilsētas dzīvnieku patversme “Līči”.

Savukārt Dobeles Amatu māja ielūdz uz plenēru amatniekus, zemniekus, podniekus, stikla pūtējus, pinējus, kokgrebējus, audējus, adītājus, stāstniekus un folkloras kopas. Dienas noslēgumā – danči un vakarēšana.

Pieteikumus plenēram un tirdziņam aicina iesūtīt līdz 28.augustam Dobeles Amatu mājai vai Dobeles pilsētas kultūras namam.

“Arī šogad otrajā amatnieku plenērā taisīsim īstus podus un kokles, krāsosim dziju ar dabīgām krāsām, velsim vilnu, stāstīsim joku stāstus un gleznosim brīvdabā. Dienas laikā būs apskatāmas vairākas izstādes,” klāstīja Roze.

Plenēru atbalsta Dobeles novada pašvaldība.

“Dobeles Amatu mājas vārds zināms ne tikai Latvijā, bet arī aiz tās robežām. Katra diena Amatu mājā ir notikumiem bagāta. Divu gadu laikā esam – ieguvuši daudz draugus Latvijā un Lietuvā, īstenojuši vairākus jaunus projektus un atraduši jaunus meistarus,” pauda Dobeles pilsētas kultūras nama direktore.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+