×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
21. maijs, 2014
Drukāt

“Domina Shopping” lietus dēļ nokrīt iekaramo griestu plāksnes; bojājumi novērsti

Foto - LETAFoto - LETA

Tirdzniecības centrā “Domina Shopping” novērsti otrdien, 20.maija, vakarā lietusgāžu radītie bojājumi, sacīja tirdzniecības centra tehniskais vadītājs Kaspars Riters.

“Vakardien tirdzniecības centrā “Domina Shopping” stiprā lietus dēļ radās problēmas ar lietus notekūdeņu sistēmu. Tā rezultātā nelielā daļā ēkas samirka un nokrita dažas dekoratīvo iekaramo griestu plāksnes 60×60 centimetru izmērā. Starpgadījums notika pašā vakarā, kad tirdzniecības centrā nebija daudz cilvēku un neviens netika cietis. Šobrīd visi lietusgāžu radītie bojājumi ir novērsti un tirdzniecības centra darbība norit kā ierasts,” sacīja Riters.

Viņš skaidroja, ka šīs situācijas galvenais cēlonis ir tas, ka Rīgas pilsētas kanalizācijas un lietus notekūdeņu sistēma spēcīgu lietusgāžu laikā nespēj akumulēt lielu ūdens apmēru – notekcaurules piepildījās ar ūdeni, veidojot palielinātu spiedienu, kas rada ūdens noplūdes.

“Rīgas pilsētas kanalizācijas un lietus notekūdeņu sistēma nespēj aizvadīt lielu ūdens daudzumu, kā rezultātā “Domina Shopping” lietus notekcaurules piepildās ar ūdeni, veidojot spiedienu caurulēs. Tādējādi pa cauruļvadu savienojuma vietām veidojas ūdens noplūdes, kā rezultātā atsevišķās ūdens noplūžu vietās iespējama dažu dekoratīvo iekaramo griestu plāksņu samirkšana,” klāstīja Riters, piebilstot, ka “Domina Shopping” šobrīd ar atbildīgajām iestādēm risina šo jautājumu.

Tāpat Riters piebilda, ka “Domina Shopping” tehniskā komanda katru dienu apseko tirdzniecības centru, lai pārliecinātos par tā tehnisko stāvokli un drošību.

“Domina Shopping” ir viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Rīgā. Tajā atrodas vairāk nekā 160 veikalu un kopējā platība ir 110 tūkstoši kvadrātmetru, no kuriem vairāk nekā 42 tūkstošus kvadrātmetru aizņem tirdzniecības vietas. Tirdzniecības centra “Domina Shopping” pārvaldītājs ir kompānija “Baltic Red”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+