×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
28. aprīlis, 2014
Drukāt

Dons „Varanasi” ciklu noslēgs ar koncertu Dzintaros

Foto - LetaFoto - Leta

Mūziķis Dons projekta „Varanasi” ciklu noslēgs 29.augustā ar koncertu „Dzintaru koncertzālē”.

„Mūsu dzīve sastāv no vairākiem cikliem, „Varanasi” cikls beigsies 29. augustā „Dzintaru koncertzālē”. Ir aizvadīti trīsdesmit akustiskie „Varanasi” koncerti, šo koncertu sajūtas būs jūtamas arī noslēguma koncertā, šis bijis veiksmīgākais muzikālais posms, bet tam laiks noslēgties, lai sāktos jauns, ar jaunām sajūtām un jaunām emocijām,” saka Dons.

„Varanasi” cikla ietvaros iznācis albums, kas divu mēnešu laikā ieguvis „Zelta diska” statusu, notikuši seši pilnībā izpārdoti koncerti „Palladium”, kā arī trīsdesmit akustiskie koncerti visā Latvijā. Veiksmīgākais singls no ceturtā studijas albuma „Pēdējā vēstule” šī gada sākumā pārliecinoši uzvarēja „Latvijas Radio 2” dziesmu aptaujā „Muzikālā banka”, bet martā ieguva Latvijas mūzikas ierakstu balvu „Zelta mikrofons” kā gada labākā dziesma. Maija beigās klajā nāks arī „Palladium” koncertieraksta DVD ar tādu pašu nosaukumu „Varanasi”.

Tāpat kā albuma prezentācijas koncertā arī „Dzintaru koncertzālē” skanēs klausītāju iemīļotākās dziesmas no visiem mūziķa albumiem. Koncertā piedalīsies ierastais grupas sastāvs Rūdolfs Dankfelds, Mārcis Auziņš, Toms Poišs, kā arī koris. Biļetes uz koncertu jau var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs visā Latvijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+