Ekonomika
Bizness

Durvis ver jaunā koncepta “Drogas” veikals. Klientus sagaida detalizēta navigācija0


Durvis ver jaunā koncepta “Drogas” veikals Krišjāņa Barona ielā 63, Rīgā.
Durvis ver jaunā koncepta “Drogas” veikals Krišjāņa Barona ielā 63, Rīgā.
Publicitātes foto

Turpinot nepārtrauktu attīstību, AS “Drogas” pēc rekonstrukcijas ver jau septīto, šajā gadā pirmo jaunā koncepta veikalu “Drogas”, portāls “LA.lv” uzzināja uzņēmumā.

Veikals atrodas Krišjāņa Barona iela 63, Rīga.

Apmeklētājiem tas tika slēgts šī gada 2.janvārī, lai īsā laikā piedzīvotu pārvērtības un priecētu klientus jaunā, mūsdienīgākā izskatā.

Veidojot jauno veikalu konceptu, tiek ņemtas vērā “Drogas” lojālo klientu vēlmes un ierosinājumi, tādejādi maksimāli pielāgojot veikala vidi mūsdienu klientu prasībām un redzējumam.

Jaunā veikala telpas un iekārtojums ir pelēkos toņos ar maigi rozā un “Drogas” zilzaļās krāsas akcentiem.

Pateicoties klientu ierosinājumiem, jaunā koncepta veikalos ir izstrādāta detalizēta navigācija, kas no jebkuras atrašanās vietas veikalā daudz ērtāk un pārskatāmāk ļaus atrast vēlamos produktus.

“Mēs priecājamies, ka 2019.gadā pie iesāktā neapstājamies un līdzvērtīgā tempā turpinām veikalu rekonstrukciju. Lielu atzinību guvuši jau pirmie seši šāda koncepta veikali, kas arī mūs iedrošina turpināt iesākto,” norāda AS “Drogas” pārstāve Ilze Kirstuka-Ščeglova.

“Veicot pārmaiņas un uzlabojumus, galvenokārt mēs esam ņēmuši vērā mūsu veikalu apmeklētāju idejas, vēlmes un nākotnes redzējumus, lai kopā veidotu Drogas, kur ikvienam ir patīkami un ērti iepirkties,” stāsta I. Kirstuka-Ščeglova.

Atjaunotajās telpās veikala platība ir 176,6 kvadrātmetri, ieskaitot personāla palīgtelpas un noliktavu.

Pircējus darba dienās un sestdienās no plkst.9.00 līdz 21.00, svētdienās no plkst.10.00 līdz 19.00 apkalpos 8 darbinieki – pārdevējas-konsultantes un pieredzējusi veikala vadītāja.

AS “Drogas” ir lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls skaistumkopšanas, veselības, higiēnas un sadzīves preču segmentā Baltijā ar 142 veikalu Latvijā un Lietuvā. Latvijā “Drogas” ir pārstāvētas visplašāk – klientiem pieejami 88 veikali, Lietuvā atvērti 54 veikali “Drogas”.

AS “Drogas” Latvijā un Lietuvā kopumā nodarbina vairāk nekā 1300 darbiniekus. No 2004. gada AS “Drogas” ir mazumtirdzniecības grupas “A.S. Watson Group” uzņēmums.

Saistītie raksti

Dibināta 1841. gadā, “A.S. Watson Group” ir lielākais starptautiskais mazumtirgotājs veselības un skaistumkopšanas preču segmentā ar vairāk nekā 14 900 veikaliem 25 valstīs Āzijā un Eiropā.

“A.S. Watson Group” ir starptautiski zināmā un multinacionālā konglomerāta “CK Hutchison Holdings Limited” sastāvā, kura darbības sfēras ir ostas un ar to saistītie pakalpojumi, mazumtirdzniecība, infrastruktūra, enerģija un telekomunikācijas vairāk nekā 50 valstīs.

LA.lv
LA
LA.LV
Ekonomika
Garantētajās atlīdzībās “PNB klientiem” izmaksāti 49 miljoni eiro
8 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Kur nauda, tur strīdi. Izgaismojas atkritumu biznesa uzņēmuma vadības nesaskaņas
9 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: Ādažos atvērts pirmais gastrobārs “Klaips”
11 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Ekonomika
Izstrādātā garantēto atlīdzību izmaksu kārtība pensionāriem esot nesaprotama
18 minūtes
LA
LA.LV
Pasaulē
FOTO: Latvijas un Lietuvas prezidentu tikšanās uz Latvijas-Lietuvas robežas Grenctālē
33 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Sekojot Baltijas valstu paraugam, tūkstošiem “Honkongas ceļa” dalībnieku apliecina savu vienotību
11 minūtes
LE
LETA
Dabā
Brīvdienās būs lielākoties saulains laiks
4 stundas
MA
Māris Antonevičs
Latvijā
Rīgā nav ievērības cienīga pieminekļa “Baltijas ceļam”
1 stunda