×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
15. janvāris, 2014
Drukāt

Džastina Bībera mājā atrastas narkotikas

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

epa03661193 Canadian singer Justin Bieber performs during a concert at The GelreDome Stadium in Arnhem, The Netherlands, 13 April 2013. EPA/PAUL BERGEN

Pēc kaimiņa sūdzības pārmeklējot kanādiešu dziedātāja Džastina Bībera māju Losandželosā, policija otrdien tajā atradusi narkotikas.

Bībera kaimiņš policijā vērsies ar sūdzību, ka 19 gadus vecais tīņu elks viņa māju esot nomētājis ar olām, nodarot postījumus vairāku tūkstošu dolāru apmērā.

Sākotnēji Losandželosas šerifa birojs paziņoja, ka atrastā viela ir kokaīns, bet vēlāk teikto atsauca. “Tā ir aizliegta viela, taču nevaram būt droši, ka tas tiešām ir kokaīns. Jāgaida laboratorijas apstiprinājums,” teica biroja pārstāve Karmena Arballo.

Narkotikas atradās “policistiem viegli ieraugāmā vietā, kamēr viņi meklēja pierādījumus”.

Aizturēts kāds Bībera draugs. Policija uzsvēra, ka pats Bībers “nav saistīts” ar konfiscētajām narkotikām.

Taču saistībā ar kaimiņa mājas nomētāšanu ar olām Bībers nav “ne aizturēts, ne arī attaisnots”. Cietušais dziedātāju apsūdz vandalismā, kas ir kriminālnoziegums.

“Tas ir kriminālnoziegums nodarīto postījumu apmēra dēļ,” norādīja šerifa biroja pārstāvis Deivs Tompsons. “Es saprotu, ka olas šajā kontekstā nešķiet tik svarīgas. Taču tika nodarīti lieli bojājumi, un šerifa birojs to uztver ļoti nopietni.”

Kalifornijas likumdošanā par vandalismu, kā rezultātā nodarītie postījumi pārsniedz 400 ASV dolārus (292 eiro), paredzēts cietumsods un liels naudassods.

Pēdējos mēnešos Bībers iekūlies vairākos skandālos. Ziemassvētku laikā dziedātājs paziņoja par aiziešanu no mūzikas, taču viņa menedžeris ātri vien atsauca paziņojumu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+