×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
8. septembris, 2016
Drukāt

Dziedātāja Jenny May dosies akustiskajā koncerttūrē “Sajūtu mistērija” (1)

Foto - LetaFoto - Leta

Dziedātāja ”Jenny May” ar koncertu 1. oktobrī Liepājas Latviešu biedrības namā atklās savu akustisko koncerttūri “Sajūtu mistērija”, kas oktobrī un novembrī norisināsies daudzviet Latvijā, informēja dziedātājas menedžmenta pārstāve Inese Vīksnāne.

Uz rudeni dziedātāja sagatavojusi koncertprogrammu no mierīgas līdz ekspresīvai sajūtu gammai. No tautas dziesmas līdz pat rokmūzikai, izpildot Latvijas “zelta dziesmas”, kā arī labākās kompozīcijas no sava repertuāra.

”Jenny May” atklāja, ka koncerttūre tiek rīkota rudenī, jo rudens viņai ir tas periods, kad dvēsele visskaļāk runā. “Ir vērts ieklausīties sevī, un man ir, ko teikt citiem. Ir tāda sajūta, ka tieši pašlaik man to vajag, ka man ir, ko dot citiem,” pauda dziedātāja.

Gaidāmie koncerti no ierastajiem ”Jenny May” pasākumiem atšķirsies ar to, ka būs nedaudz pieklusinātāks, bet dvēseliski ekspresīvāks.

Repertuārā būs iekļautas tādas dziesmas kā “Tikai tā”, “Nāk nakts”, “Lūgums”, “Cielaviņa”, “Piena ceļš”, “Alvas zaldātiņi” un daudzas citas zināmas kompozīcijas. Tāpat tiks izpildītas skaistākās popdziesmas no ”Jenny May” pašas repertuāra, piemēram, “Es gribu vēl mīlēt”, “Dzīres” un “Kailums”.

Dziesmas koncertos izskanēs klavieru, perkusiju un akustiskās ģitāras pavadījumā.

Koncerttūres “Sajūtu mistērija” laikā kopumā paredzēti 19 koncerti.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Šai sievietei pat balss nav,spiedzosa un šļupstoša.

Draugiem Facebook Twitter Google+