×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
3. aprīlis, 2012
Drukāt

Dziednieces BLOGS: Kā samudžinām dzīvi ar kļūdām, ko saucam par risinājumiem

asaras

Šodien saņēmu zvanu no Šveices, zvanītāja bija sieviete, sūdzējas par nepateicīgajiem radiem, kas palikuši Latvijā. Viņa katru dienu rakstot draugos vēstulītes, nosūtot bučiņas un daudz sirsniņas, bet pretī nekādas laipnības!

 

Sieviete esot sirsnīga un visiem cenšoties izpalīdzēt, līdzjūtīga, bet pašai ejot grūti, draugs, pie kura viņa dzīvo Šveicē, izturoties pret viņu slikti, jāmeklē darbs.

Vēl viņa stāstīja par visiem labajiem darbiem, ko darījusi citu labā, par mazvērtības kompleksiem, kas tagad nomoka, traucējot atrast darbu. Tajā pat laikā neaizmirsa pajautāt manu viedokli par zobārsta pakalpojumiem, vai braukt ārtstēt zobus uz Latviju, vai to darīt turpat. Ik pa laikam viņa izmeta, cik neiejūtīgi cilvēki visapkārt!

Mana atbilde izraisīja ilgu klusuma brīdi… Nevajag uzklausīt citu cilvēku sūdzības, aktīvi tās izmeklēt, dot cerību, ka jūs tās atrisināsiet viņu vietā! Neaizdodat naudu, ja tā vajadzīga pašai, nevelciet šīs barjeras savā attīstības ceļā, tās var „savairoties” un beidzot jūs to tik vien darīsiet, kā tās pārvarēsiet!

 

Tikai māte un tēvs var palīdzēt savam bērnam, negaidot par to pateicību. Pat ja to dara vecvecāki, nav pareizi, jo viņi paši jau atrodās enerģētiskās ķēdes beigās.

 

Lai virzītos pa savu dzīves ceļu augšup, jādara lietas, kas attiecas konkrēti uz jums kā personību. Tiekot galā ar savām problēmām, jūs ar tām neapgrūtināsiet citus. Tikai māte un tēvs var palīdzēt savam bērnam, negaidot par to pateicību. Pat ja to dara vecvecāki, nav pareizi, jo viņi paši jau atrodās enerģētiskās ķēdes beigās.Parasti aiz viņiem vēl ir mājdzīvnieciņi, kas noslēdz enerģētisko ķēdi.

Tātad enerģētiskā ķēde veidojas secībā – vīrs, sieva, kopējs bērns, vecvecāki, sunīts vai kāda cita dzīvā radība. Viss parējais ir lieks un kāds no savas ķēdes locekļiem vienmēr centīsies izstumt svešo posmu, piemēram, pieņemtu bērnu, kādu radinieku.

Jo ģimenē vājāka enerģētika, jo vairāk tās locekļi centīsies izrādīt intresi par citu cilvēku dzīvēm, tās salīdzinot un pamācot. Vai otrs variants – svešu labumu gaidīšana! Iedomājaties, cik jauki, ja tāda enerģētiskā ķēde jums ir, bet kādas problēmas seko, ja tā ir pārrauta un mēs cenšamies tajā ievietot svešas enerģijas ķēdes elementus. Tie vienkārši neder, saplīst. Un mēs atkal mēģinām labot. Izsakām pretenziju – mans vīrietis negrib nodarboties ar manu bērnu. Jā, vinš negrib, bet viņam jūs ir jamīl kā sevi pašu, tad varbūt bērnam izdosies viņu pieņemt.

Manā uztvērē viss ir ļoti vienkārši – aprecēties mīlot, audzināt savus bērnus, rupēties par saviem vecākiem. Protams dzīvē neiet tik gludi un mēs paši to samudžinām ar kļūdām, ko uzskatām par risinājumiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+