Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
15. novembris, 2013
Drukāt

Dziedošās ģimenes pirmssvētku noskaņās dziedās tautasdziesmas

Foto no www.lnt.lvFoto no www.lnt.lv

Eriņu ģimene

Par godu Latvijas 95.dzimšanas dienai, LNT šovā ”Dziedošās ģimenes” svētdien, 17.novembrī, plkst.21:00, tiks izpildītas skaistākās un skanīgākās latviešu tautasdziesmas, informē televīzijas kanāls LNT.

Pagājušajā raidījumā par godu Lāčplēša dienai vairākas ģimenes izvēlējās dziedāt patriotiskas dziesmas.

Atgādinām, ka šova piektajā – jubilejas gadā –  ir mainīti noteikumi, jo notiek cīņa par piecgades dziedošākās ģimenes titulu. Tas nozīmē, ka savā starpā sacenšas šī gada jaunpienācēji ar ģimenēm, kas guva panākumus iepriekšējo gadu šovos.

No desmit ģimenēm, kas uzsāka dalību šogad, vistālāk tikusi Aizgaļu ģimene no Cēsīm. Tā turpina sacensties ar iepriekšējo gadu dziedātājiem: Eriņu ģimeni no Dricāniem, Ņikonovu ģimeni no Laucienes, Baumaņu ģimeni no Aizkraukles, kā arī Riču ģimenes trio no Rīgas, kuram pēc pagājušā raidījuma telefonbalsojuma radās iespēja atgriezties šovā.

Šovu vada Jānis Auzāns un Jolanta Strikaite.

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+