Kultūra
Teātris un kino

Dziesmu svētku gadā piedāvās uzvedumu “(Ne)pareizie Dziesmu svētki”1

Publicitātes attēls.

Latvijas teātru dziedošie aktieri Mārtiņa Egliena vadībā ir radījuši izrādi “(Ne)pareizie Dziesmu svētki”, kurā būs iespēja ar mīlestību, smaidu un dziesmām paskatīties uz to, kas mums ir dārgs, par ko mēs dusmojamies un kādi mēs paši esam, vēsta Jaunā muzikālā teātra pārstāve Elizabete Trumpe.

Teatrālā uzvedumā skatītāji varēs tikties ar iemīļotiem mūziķiem, grupām un dziedātājiem aktieru atveidojumā un interpretācijā – Donu, “Trim tenoriem”, Vari Vētru, Olgu Rajecku, Mirdzu Zīveri, Imantu Vanzoviču, “Eoliku”, Ritu Trenci, Margaritu Vilcāni, Andri Daņiļenko, “Līviem”, “Liepājas brāļiem” u.c. Kā arī noskaidrot gadsimta labākos izpildītājus.

Uzvedumā piedalīsies arī sabiedrībā pazīstamas personības – valsts amatperonas, “expersonas” – lai ar apsveikuma runām un savu klātbūtni vēl vairāk pastiprinātu pasākuma milzīgo nozīmību.

Visbeidzot skatītāji varēs noskaidrot, kurš ir “gudrāks par piektklasnieku” – Aivars Lembergs vai Artuss Kaimiņš? Tas viss, protams, aktieru atveidojumā.

Jaunā izrāde ir turpinājums skatītāju iemīļotajiem humoristiskajiem uzvedumiem “Sievietes, sievietes…”, “Vīrieši, vīrieši…”, “Kāzas, kāzas…”, “Made in Latvia”. Lomās Mārtiņš Egliens, Elīna Avotiņa, Mārtiņš Brūveris, Marģers Eglinskis, Kristians Kareļins, Viktors Ellers vai Pēteris Lapiņš.
Uzvedumu krāšņos deju grupa Kārļa Boža vadībā.

Pirmizrāde 27. jūlijā plkst. 19 Saulkrastu estrādē, sekojošās izrādes 28. jūlijā – Tukumā, 4. augustā – Rūjienā, 10. augustā – Liepājā, 11. augustā – Ulbrokā, 17. augustā – Cēsīs, 19. augustā – Kuldīgā un citur Latvijā.

LA.lv