Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
1. oktobris, 2016
Drukāt

Pēc dramatiskiem zaudējumiem “Dzintars” sāk eksportu uz Ķīnu. Kas būs nozares jaunais līderis? (8)

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijā lielākais biokosmētikas ražotājs a/s “Dzintars” nosūtījis pirmo produkcijas kravu uz Ķīnu.

Uzņēmums strādā pie jaunu tirgu apgūšanas, lai samazinātu dramatiskos pēdējo gadu zaudējumus, kas pērn sasniedza 2,63 miljonus eiro. A/s “Dzintars” valdes priekšsēdētājs Iļja Gerčikovs stāsta, ka liels darbs jau paveikts Ķīnas tirgū, kam speciāli izstrādāta antismoga produkcija.

Pirms pāris nedēļām aizsūtīta pirmā “Dzintara” produkcijas krava uz šo valsti. “Pirmajā kravā bijis plašs sortiments – “Organic” produkcija, “Operas” zīmola preces – plašs diapazons,” stāsta Gerčikovs. Pašlaik notiek sertifikācija, lai varētu apgūt šīs valsts tirgu. Pirmie rezultāti jaunu tirgu apgūšanā varētu būt gaidāmi nākamgad, sola vadītājs.

“Dzintara” apgrozījums pēdējos gados samazinājies – līdz 5,9 miljoniem eiro pagājušajā gadā. Ja tā turpināsies, tad jau 2017. gadā iespējama līdera maiņa kosmētikas nozarē.

Plašāk par to, kurš varētu būt nozares jaunais līderis, lasiet pirmdien “Latvijas Avīzē”.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. nav nekādas vainas Dzintara produkcijai!

  2. Madara, kurš gan cits. paskatieties, kā viņi aug. visu cieņu!

  3. Pašlaik es īpaši bieži lietoju Dzintarā ražotu “Krēms nogurušām kājām”.

  4. nevajadzēja cenas sacelt mākoņos,nav jau nekāds Diors.

  5. Tik ļoti gribas cerēt un ticēt, ka Dzintaram viss izdosies. Kā nekā nozares flagmanis, laba prece. Un ķīniešiem varētu patikt.

  6. Viens no Latvijas ekonomiskās izaugsmes, Beidzot att., sākumiem! Dievs dod lai izdodas! Lai pēc tam nespēj saražot, kāds tur nojiets! Un arī citās Preču jomās! Un Mellenītes, Mellenītes! Un ar odtām vajag visu mainīt! Pasūtīt tos krievus! Un atrast Jaunus Perspektīvus partnerus, tirgus!

    • Jā, būtu gan prieki, ja sabruktu pavisam. Varētu kādu laiciņu bezdarniekiem pabalstus maksāt. Kā mums patīk viss sliktais, ļaunais, netīrais. Varbūt arī ir taisnīgi, ka esam tur, kur esam! Jo sliktāk, jo labāk! Lai man govs nosprāgst, ja kaimiņam divas! Nu tiešām īstenie latvieši.

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (1)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+