×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
9. decembris, 2015
Drukāt

Eiropas gada cilvēka Latvijā titulam – četri pretendenti. Par kuru balsotu tu? (1)

fivb.orgfivb.org

Balsojumā par titulu “Eiropas cilvēks Latvijā” izvirzījušies līderi – pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, skolotāja Iveta Ratinīka un “Zvannieku mājas” dibinātājs un vadītājs Juris Cālītis, aģentūra BNS uzzināja “Eiropas kustībā Latvijā”.

Minētie kandidāti turpinās piedalīties sabiedriskajā balsojumā.

Gada Eiropas cilvēka Latvijā tituls jau astoņpadsmit gadus pēc kārtas tiek piešķirts cilvēkam, kurš ar saviem darbiem devis vislielāko ieguldījumu Latvijas vārda popularizēšanai Eiropā un Eiropas kopējo vērtību integrēšanai Latvijā.

Titula ieguvējs tiek noskaidrots sabiedrības balsojumā, ko tradicionāli organizē “Eiropas kustība Latvijā”. Līdzšinējos gados ar par Eiropas gada cilvēku Latvijā atzīta Vaira Vīķe Freiberga, Andris Piebalgs, Zbigņevs Stankevičs, Renārs Kaupers, Aigars Apinis, Valdis Dombrovskis, Mairis Briedis un citi.

Uzvarētājs tiks paziņots svinīgajā ceremonijā, kas notiks 29.decembrī. Tajā savu titulu nākamajam Eiropas Cilvēkam Latvijā nodos Pasaules čempions boksā, 2014.Gada Eiropas cilvēka Latvijā Mairis Briedis.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Balsojumā par titulu “Eiropas cilvēks Latvijā” izvirzījušies līderi – pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, skolotāja Iveta Ratinīka un “Zvannieku mājas” dibinātājs un vadītājs Juris Cālītis, aģentūra BNS uzzināja “Eiropas kustībā Latvijā”.
    ……..
    Ko esat savam kaktu kantorim piekabinājuši Eiropas vārdu, ja esat par STULBU, lai saprastu, kas bija svarīgākais notikums šogad Eiropā saistībā ar Latviju!
    Auni, vai esat kaut ko dzirdējuši, ka šogad Latvija bija prezidējošā valsts Eiropas Savienībā?

Draugiem Facebook Twitter Google+